LOVI I Love Soother Clip With Ribbon Stužka na cumlík s klipom pre deti 1 ks

          
Skladom   |  (ID: 142613)
5,77
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Učte svoje deti zdravým návykom už odmalička! Vedzte, že s detskými potrebami značky LOVI to pôjde ľahko a s úsmevom. Deti si tieto výrobky obľúbia a vy získate pokoj a istotu, že im dávate to najlepšie. Tak teda - objavte cumlíky, cumlíky na fľaše, dojčenské fľaštičky, nevylievacie hrnčeky a ďalšie detské nádoby značky LOVI.

LOVI: Detské kŕmenie plné lásky

Poľská značka LOVI je jedným z popredných hráčov na svetovom trhu v oblasti detských výrobkov. V spolupráci s odborníkmi v oblasti laktácie, neonatológmi a logopédmi vyvíjajú inovatívne produkty, ktoré poskytujú nevyhnutnú pomoc dojčiacim mamičkám, spolu s produktmi pre alternatívne kŕmenie a upokojenie, rešpektujúcimi sací reflex dieťaťa. Všetky doplnky značky LOVI sú navrhnuté s dôrazom na bezpečnosť, zdravie a pohodlie najmenších používateľov. Vyrábajú sa z kvalitných materiálov, šetrných k detskej pokožke a zdraviu.

Už ste počuli o silikónovom dynamickom cumlíku?

Určite vyskúšajte silikónový dynamický cumlík LOVI Buddy Bear Dynamic Soother, ktorý nenarúša sací reflex, prirodzený vývoj reči a zhryz dieťaťa. Otvory v tomto cumlíku podporujú prúdenie vzduchu, pohodlný úchyt uľahčuje uchopenie a celý výrobok je zhotovený bez BPA. Spotrebiteľský prieskum prevedený na skupine 700 matiek detí vo veku od 0 do 24 mesiacov (Gfk, 2018, Poľsko) ho vyniesol na najvyššiu priečku medzi cumlíkmi. Ďalším hitom značky LOVI je nevylievací hrnček, ktorý dôvtipne učí batoľatá samostatnosti a mamičkám uľahčuje upratovanie. Dĺžku jeho cumlíka konzultovali s výrobcom neurologópédi a terapeuti pre rozvoj reči. Bodujú rovnako rôzne sety misiek, tanierikov a hrnčekov značky LOVI, skvelé aj ako darček pre dieťatko či batoľa.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Vybrali sme pre vás


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest