Nastavenie filtrov
Pohlavie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Pleť podľa veku
Prírodný
Cruelty free

Masky na oči

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Masky na oči

Už vo veku okolo 20 rokov môžeme spozorovať na tenkej, citlivej a namáhanej pokožke okolia očí prejavy starnutia: dehydratáciu, linky, vrásky, stratu pružnosti, opuchy a kruhy. Ale čo vo veku 30, 40, 50 a viac... S postupujúcim vekom sa pridávajú ovisnuté viečka, podráždenosť a ďalšie viditeľné známky únavy, bohužiaľ spozorovateľné aj bezprostredne po dostatočnom spánku.

Omladzujte a rozjasňujte okolie očí špeciálnymi maskami!

Našťastie súčasná vyspelá kozmetika prichádza s efektívnym riešením. Zaraďte do svojej rutiny starostlivosti o pleť okrem očných krémov a gélov aj masky na oči. Pre tieto intenzívne kozmetické prípravky je typické príjemné použitie a skvelé výsledky - neestetické kruhy pod očami zmiznú ako mávnutím čarovného prútika. Masky na oči pleť spevnia, hĺbkovo hydratujú, ochladia, osviežia, zredukujú linky a vrásky. Niektoré aj zmiernia namáhanie a napätie očných kontúr. Sú celkovo omladzujúce a určite veľmi užitočné. Medzi účinné zložky kozmetických očných masiek patria výťažky z morských rias, kyselina hyalurónová, vitamín E...

Akým spôsobom sa používajú masky na oči?

Maska kopírujúca anatómiu okolia očí sa prikladá na pokožku a po odstránení ochranného filmu necháva pôsobiť potrebnú dobu. Po zložení treba zvyšky prípravku opláchnuť, odlíčiť, prípadne vmasírovať do pokožky. Podobne pôsobia odlupovacie gélové očné masky. Existujú aj masky na oči vo forme krému, ktoré sa nanášajú niekoľkokrát týždenne alebo aj denne a nechávajú sa vstrebať. Udržujte si svieži a mladistvý vzhľad okolia očí pomocou starostlivo vybraných masiek na oči. K najžiadanejším značkám patrí Gabriella Salvete, Pilaten či Garnier.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest