Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Prírodný
Cruelty free
Vodoodolný

Opaľovacie prípravky na tvár

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Opaľovacie prípravky na tvár

Pýtate sa, prečo potrebujete špeciálny opaľovací prípravok na tvár? Pretože je ľahší ako telová opaľovacia kozmetika a prispôsobuje sa potrebám rôznych typov pleti. Zvyčajne máva aj vyšší ochranný faktor, ktorý vyžaduje citlivá pokožka tváre. Opaľovacie prípravky na tvár pomáhajú predchádzať spáleniu od slnka a zároveň účinne pôsobia proti starnutiu pleti, akné alebo pigmentovým škvrnám. Na nič nečakajte, systém ochrany tváre pred slnečnými lúčmi, ktoré spôsobujú predčasné starnutie pleti, je dobré nastaviť ešte pred príchodom leta.

Čo ešte dokáže moderná opaľovacia kozmetika

V našom sortimente nájdete aj opaľovacie prípravky na tvár podporujúce zhnednutie pleti či vodoodolné opaľovacie krémy. Máme aj kozmetiku, ktorá pleť spoľahlivo chráni pred slnkom a vetrom, takže sa hodí aj na náročné športové a outdoorové aktivity. Samozrejmosťou opaľovacej kozmetiky je aj ochrana pleti bez jej zaťažovania a mastenia. Nezabúdajte sa počas horúceho leta chrániť individuálnou pleťovou opaľovacou kozmetikou!

Najlepšie hodnotené opaľovacie prípravky na tvár

Medzi najviac žiadané značky tvárovej opaľovacej kozmetiky patrí Eucerin, PIZ BUIN, Dermacol a Collistar. Vyberte si napríklad opaľovaciu emulziu na tvár Eucerin Sun Photoaging Control Sun Fluid SPF50, ktorá vám poskytne vysokú UV ochranu a vďaka kyseline hyalurónovej oddiali starnutie pleti a pomôže vyhladiť vrásky. Emulziu aplikujte ráno na svoj bežný denný krém alebo gél, prípadne namiesto neho. Následne naneste make-up. Po aplikácii opaľovacej emulzie je pleť okamžite chránená pred slnkom - môžete hneď vyraziť von.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest