Napísali o nás

Vážení zákazníci a návštevníci

Príspevky vyjadrujú vaše subjektívne názory, ktoré sa môžu individuálne líšiť od názorov iných ľudí. Radi by sme vás týmto poprosili o slušné vyjadrovanie a vyvarovanie sa vulgárnych slov. Databáza príspevkov slúži všetkým a neradi by sme nevhodným hodnotením znižovali jej úroveň.

Ďakujeme za pochopenie a veríme, že to prispeje ku skvalitneniu fóra.
Váš tím Elnino.sk

Príspevky, ktoré obsahujú neslušné slová alebo sa inak dotýkajú osôb hodnotiteľov, príspevky, ktoré obsahujú odkazy na konkurenciu alebo cenové porovnanie, predaj a podobne budú vymazané.

Nepíšte otázky ani neuvádzajte žiadne odkazy. Sekcia slúži len na hodnotenie e-shopu.

Pokiaľ máte akúkoľvek otázku, píšte na info@elnino.sk, alebo volejte +421 220 570 779

Napísať novú recenziu

  • Pre pridanie recenzie sa prosím prihláste.
Klaudia M.

Určite odporúčam vyber na jednotku rýchle dodanie a super ceny

  • Super Výber super ceny rýchle dodanie a garancia originality

Ohodnotiť recenziu:

Užitočná (5)Zbytočná (0)
Soňa B.

Tato stranka nemá chybu tovar si objednam a vzdy na druhy den ho mam aj doma Najlepsia internetova stranka aku som kedy videla. Patri jej velka vdaka

  • Ziadne protiklafy

Ohodnotiť recenziu:

Užitočná (1)Zbytočná (3)
Zuzana K.

Odporúčam všetkým nakupovať u Vás. Tovar bol do 2 dní doručený. Všetko bolo perfektne zabalené, no jednoducho super prístup, skvelé služby a kozmetika a parfemy za bezkonkurenčné ceny.

Ohodnotiť recenziu:

Užitočná (8)Zbytočná (49)
Elnino.sk

Dobrý den paní Bencicova, Vaše objednávka byla odeslána dne 11.4. na pobočku do Bratislavy k osobnímu vyzvednutí. V případě, že nastaly komplikace ze strany dopravce, prosíme kontaktujte pro více informací naši informační linku + 421 233 006 944 nebo pište na info@elnino.sk. Děkujeme za pochopení

eva bencicova

osobne som velmi nespokojna,moja objednavka1217121888 ktoru som zadavala 10.4.2017 nebola doteraz26.4.2017 vybavena,na moju otazku kedy bude objednavka vybavena som nedostala ziadnu odpoved,velmi neseriozny pristup.

Jana Bujňáková

Veľmi pekne ďakujem za skoré vybavenie mojej objednávky a rýchle dodanie tovaru. Tovar došiel nepoškodený, dobre zabalený. Som spokojná. Ďakujem

Ohodnotiť recenziu:

Užitočná (5)Zbytočná (35)
Mária Lapinová

Chcem vyjadriť pochvalu za skvelé rýchle služby. Absolútna spokojnosť. Len tak ďalej, nech sa Vám darí.

Ohodnotiť recenziu:

Užitočná (3)Zbytočná (0)
Elnino.sk

Dobrý den paní Relovská, popis testeru naleznete přímo v sekci "Testery vůní a kosmetiky". Testery se ve většině případů vyrabí v obyčejných krabičkách nebo bez krabiček, nemají krytku rozprašovače a flakon vůně může postrádat některé dekorační prvky. Vůně je však vždy naprosto totožná s klasickým balením. Testery vůní nabízíme pouze nové- nepoužité. Pokud máte pocit, že je s dodaným zbožím něco v nepořádku, máte vždy možnost vůni reklamovat. Děkujeme za pochopení

Ohodnotiť recenziu:

Užitočná (9)Zbytočná (3)
Marta Reľovská

Dnes som dostala balíček s mojou obľúbenou vôňou.Rýchlosť dodania je neskutočná,za čo som veľmi vďačná-prekvapilo ma ale to,že mi prišiel TESTER obalený len v bublinkovej fólii a navyše použitý!!! Tak toto ma teda veľmi nepríjemne prekvapilo.Veľmi budem zvažovať,či u vás budem ešte niekedy nakupovať!

Ohodnotiť recenziu:

Užitočná (10)Zbytočná (3)
zuzana olexyová

Dobrý deň,obdržala som výhru z vašej stránky,som veľmi prekvapená a príjemne potešená zo všetkých výborných darčekov,veľmi mám rada kozmetiku a výrobky z elnina ma zaujali veľmi,aj balenie,nádherná vôna a kvalita,môžem len vynachváliť.budem aj naďalej verná vašej stránke.

Ohodnotiť recenziu:

Užitočná (1)Zbytočná (0)
Doprava:
Platba:
Certifikácia: