Nastavenie filtrov
Pohlavie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Prírodný
Cruelty free

Starostlivosť na nechty

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Starostlivosť na nechty

Krása rúk sa jednoznačne odvíja od krásnych nechtov. Doprajte im popri precíznej manikúry aj modernú kozmetickú starostlivosť! Jednoducho s ňou dosiahnete pevné, hladké a prirodzene lesklé nechty, na ktorých vytvoríte ako čerešničku na torte zaujímavé ozdoby. Na také z diaľky žiariace a zároveň vitálne nechty potom môžete byť právom hrdé.

Máme prípravky pre zdravie nechtov aj nechtovej kožičky

Dnes je na trhu celý rad kozmetiky pôsobiacej proti krehkosti, lámavosti a suchosti nechtov aj pre zaistenie výživy nechtovej kožičky. Vyberte si u nás prípravky podporujúce rast nechtov, spevňovače aj produkty, ktoré si poradia s niekoľkými problémami naraz. Vďaka špeciálnej kozmetickej starostlivosti môžete na lámanie a lúpanie nechtov navždy zabudnúť...

Vedú značky Saily Hansen, Gabriella Salvete, Artdeco

Medzi TOP produkty našich zákazníčok patrí okamžitá spevňujúca starostlivosť o nechty Saily Hansen Diamond Strenght Instant Nail Hardener. Po pretrepaní fľaštičkou aplikujte prípravok na suché a čisté nechty v jednej až dvoch vrstvách a nechajte zaschnúť. Ihneď môžeze naniesť farebný lak. „Nehty sú skutočne pevné a lak drží,“ uviedla v recenzii pani Michaela. K silným a zdravým nechtom vás dovedie aj olej starajúci sa o nechty a nechtovú kožičku Saily Hansen Color Therapy Nail & Cuticle Oil. Ďalšiou žiadanou starostlivosťou o nechty je bieliaci spevňujúci lak na nechty Gabriella Salvete Nail Care Whitener Exclusive alebo vyživujúci a hydratačný olej na nechty rovnakej značky. S obnovujúcim nočným nechtovým krémom sa predstavuje značka Artdeco, ktorá vyrába aj populárny odstráňovač nechtovej kožičky vo forme pera ideálny na cesty.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest