Nastavenie filtrov
Pohlavie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Prírodný
Vodoodolný
Cruelty free

Špirály na obočie

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Špirály na obočie

Obočie dokáže urobiť s tvárou divy ... Stačí pár ťahov kefkou špeciálnej riasenky a budete ho mať ako z módneho žurnálu! Nepodceňujte úpravu obočia a kúpte si toto šikovné líčidlo, či už farebné, alebo bezfarebné. Jednoducho si s ním zvýrazníte obočie a upravíte ho do žiaduceho tvaru.

Špeciálna riasenka zafarbí a vytvaruje obočie

Špirály na obočie sa obvykle ponúkajú v niekoľkých odtieňoch, ktoré vám umožnia vybrať farbu najviac podobnú vášmu obočiu. Ak chcete obočie len vytvarovať bez farbenia, siahnite po transparentnej farbe. Mnohé maskary na obočie obsahujú i vyživujúce látky. Krásneho a hustého obočia dosiahnete napríklad s gélovou riasenkou Gabriella Salve Eyebrow Gel a jej odtieňmi 01 Light Brown, 02 Brunette či 03 Dark Brown. Tiež česká vodeodolná riasenka na obočie Dermacol Eyebrow ponúka tri odtiene (1 až 3, od najsvetlejšieho po najtmavší). Jej malá kefka rýchlo skrotí aj veľmi neposlušné obočie a vytvaruje ho podľa vašich predstáv.

TOP značky: BOURJOIS Paris, Rimmel London

Medzi najlepšie hodnotené špirály na obočie u nás patrí BOURJOIS Paris Brow Design Mascara. Čo o nej hovoria zákazníčky? "Skvelý produkt, pekne drží obočie." "Prirodzený vzhľad obočia." "Je dobrá, obočie pekne zvýrazní a udrží jeho tvar celý deň, kým sa zase neodlíčíte." Ďalším tipom užívateliek je riasenka na obočie Rimmel London Brow This Way Brow Styling Gel, ktorá podľa ich názorov dobre drží a je za dobrú cenu. Získajte aj vy dokonalé obočie s praktickými riasenkami na obočie!

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest