Žehličky na vlasy

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Žehličky na vlasy

Ako už to medzi ženami býva, väčšinou túžia po tom, čo práve nemajú alebo nemôžu mať. A tak bude žena s rovnými vlasmi závidieť tej kučeravej jej roztomilé vlnky a kučery, zatiaľ čo žena s vlnitými vlasmi sníva o dokonale rovnom a hladkom účese. Ale žiadny strach, túto zapeklitú situáciu dnes už dokážeme efektne vyriešiť a ani kvôli tomu nemusíme navštíviť kadernícky salón. Máte krepovaté, vlnité či neposlušne kučeravé vlasy? Hravo ich skrotíte a vyhladíte pomocou žehličky na vlasy!

Ako si vybrať žehličku na vlasy?

Ak sa nedokážete zorientovať v širokej ponuke žehličiek na vlasy, poradíme vám. Najväčšiu pozornosť venujte nielen povrchu žehliacich plôch, ale aj ich veľkosti, dôležitá je aj možnosť nastavenia teploty žehlenia. Žehliace plochy vašej novej žehličky na vlasy by mali byť z kvalitného materiálu, ako je napríklad teflón, keramika, sklokeramika, turmalín alebo mramor. Železným povrchom sa radšej oblúkom vyhnite. Široké plochy sú ideálne na dlhé vlasy a urýchľujú čas žehlenia, užšie plochy potom môžete popri žehlení vlasov využiť aj na ich natočenie.

Žehlenie vlasov a vysoká teplota

Jemnejšie a poddajnejšie vlasy si vystačia s teplotou v rozpätí medzi 100 a 130 ° C, hrubším vlasom nastavte teplotu ešte o niečo vyššiu. Práve preto je také dôležité, aby ste na svojej žehličke na vlasy mohli teplotu regulovať. Čím vyššia teplota, tým viac môže poškodiť vaše vlasy. Pri použití žehličky na vlasy preto vždy odporúčame použiť ochranný prípravok na tepelný styling, ktorý vlasy efektne chráni počas žehlenia a predchádza ich poškodeniu. Akú žehličku na vlasy si vyberiete?

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest