Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Prírodný
Cruelty free
Dominantná zložka

Telové mlieka

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Telové mlieka

Telové mlieko je obľúbený prípravok telovej kozmetiky, ktorý zvlhčuje a vyživuje pokožku. Obsahuje väčší podiel vody, preto sa ľahko nanáša aj vstrebáva. Telové mlieka pôsobia proti vysušovaniu pokožky, teda hydratačne, po celý rok: v zime na nej vytvárajú ochranný film a v lete podporujú zdravé opálenie. Najčastejšie sa používajú po sprchovaní. Zvlášť potrebné sú v lokalitách, kde sa nachádza tvrdá voda.

Vyberte si ideálne telové mlieko pre vašu pokožku

Pri výbere telového mlieka vychádzajte z potrieb svojej pokožky. Žiadané sú napríklad telové mlieka spevňujúce, pre citlivú pleť, rozjasňujúce, tónovacie či samoopaľovacie do sprchy. Existujú aj špeciálne telové mlieka pre mužov alebo citlivú detskú pokožku.

telové mlieko s obľúbenou vôňou

Parfumované telové mlieka vás navyše zahalia obľúbenou vôňou, ktoré môžu byť v súlade s parfumom a podporia jeho výdrž. Luxusné telové mlieka ponúkajú značky Burberry, Victoria 's Secret, Jil Sander, Giorgio Armani, Christian Dior, Chloé, Thierry Mugler, Laura Biagiotti a ďalšie.

Telové mlieka, rovnako ako parfumy a sprchovacie gély, umocňujú zvodnosť, krásu a túžbu. Doprajte si každodenný rituál s vybraným telovým mliekom, ktoré vašu pokožku zanechá jemnú ako zamat, pružnú a krásne prevoňanú.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest