Nastavenie filtrov
Pohlavie Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Pleť podľa problému
Prírodný
Cruelty free

Lokálna starostlivosť

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Lokálna starostlivosť

Ak máte mastnú alebo zmiešanú pleť, ani pri najlepšej vôli ju neošetríte jediným kozmetickým prípravkom. Vždy sa objavia miesta, ktoré potrebujú lokálnu starostlivosť. Svetoznáme kozmetické značky s tým počítajú a majú vo svojich ponukách gély, séra či masti s koncentrovanými zložkami, vďaka ktorým okamžite vysušíte a vydenzifikujete každú vyrážku. Chce to len trochu trpezlivosti pri hľadaní prípravku práve pre vás...

Kozmetika cielene bojujúca s prejavmi akné

Lokálna starostlivosť vašu pleť okamžite upokoja, zabránia jej ďalšiemu podráždeniu a urýchlia hojenie zápalov. Zároveň obmedzia tvorbu kožného mazu a vznik ďalších vád. Táto špeciálna kozmetika sa zvyčajne aplikuje ráno alebo večer po vyčistení pleti na postihnuté miesta. Po jej použití bude vaša pleť svieža, jemná a bez lesku.

Ziaja Manuka a ďalšia žiadaná lokálna starostlivosť

Obľúbeným produktom lokálnej starostlivosti je prípravok proti akné Ziaja Manuka. Vďaka sústredeniu účinných látok urýchľuje hojenie problematickej pleti, pomáha predchádzať vzniku ďalších nedokonalostí a zmierňuje aj nepríjemné začervenanie pokožky. Populárny je rovnako vegánsky lokálny gél na problematickú mladistvú pleť Lumene Nordic Girl! Spot Zap! O nočnej starostlivosti proti tvorbe akné a iných vyrážok PAYOT Pate Grise L'Originale Emergency Anti-Imperfections Care hovorí jedna používateľka: „Super na vysušenie a hojenie vyrážok.“ Výrobca uvádza, že masť ničí akné už pod pokožkou. Priaznivo hodnotená je aj lokálna starostlivosť značiek ALCINA, Clinique, Dermacol a Collistar.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest