Ústne spreje

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Ústne spreje

V rýchlom tempe moderného života, kde imidž zohráva čoraz významnejšiu úlohu, sú trendy doplnky tým, čo potrebujeme. Pomáhajú nám vyčnievať, odrážajú našu osobnosť a ukazujú, kde stojíme v dnešnom svete. A medzi tieto štýlové doplnky patria ústne spreje. S týmito pomocníkmi sa okamžite zbavíte nepríjemného dychu a získate potrebnú sviežosť. Nenápadné fľaštičky s ústnymi sprejmi vám doprajú pocit sebaistoty, a to kedykoľvek a kdekoľvek.

Pre okamžitú sviežosť a sebavedomie

Ústne spreje sú navrhnuté tak, aby neutralizovali zápach z úst a prípadne aj posilňovali sliznicu ústnej dutiny či pôsobili protizápalovo. Sú ľahko prenosné, čo z nich robí ideálneho spoločníka na váš každodenný život. Stačí jeden dva nástreky a ste pripravení vyraziť s pocitom sviežosti a istoty. Ústne spreje ponúkajú množstvo chutí a aróm, napríklad mentol, citrus alebo eukalyptus. Sú vhodné na každú príležitosť. Môžete ich mať stále po ruke – v kabelke, v aute, na pracovnom stole – a siahnuť po nich v prípade náhlej potreby, pred nečakanou spoločenskou udalosťou a podobne.

Doplnok k základnej ústnej hygiene

Napriek tomu, že ústne spreje neposkytujú dlhodobú starostlivosť o zuby, sú skvelým doplnkom k vašej základnej ústnej hygiene. S ústnym sprejom môžete mať istotu príjemného dychu aj počas hektického dňa. Nezáleží na tom, či ste v spoločnosti alebo osamote. Od okamžitého komfortu v ústnej dutine vás delí iba jedno stlačenie praktického spreja!

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest