Strúhadlo na ceruzky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Strúhadlo na ceruzky

Ženy potrebujú celú škálu kozmetických ceruziek - na oči, obočie, pery... Veľa zákazníčok nedá dopustiť na klasické orezávacie ceruzky, pretože iba s nimi docieli presné kontúry. Tvrdé ceruzky majú aj dlhšiu trvanlivosť než mäkké líčidlá - zhruba 3 až 6 rokov. V kategórii Líčenie držíme ceruzky na oči, obočie aj pery od značiek Max Factor, BOURJOIS Paris, Rimmel London, Dermacol, Estée Lauder a ďalších. Samozrejme, aby boli kozmetické ceruzky vždy pripravené na stopercentné líčenie, musíte mať po ruke strúhadlo. Vďaka tejto šikovnej pomôcke ostrúhate v okamihu každú ceruzku do nádhernej špičky!

Tipy na použitie strúhadla

Najlepšie je mať jedno strúhadlo doma a ďalšie v kabelke. Neprekvapí vás tak zlomenie kozmetickej ceruzky niekde v teréne. A ak máte dostatok času, vložte kozmetické ceruzky pred ostrúhaním na chvíľu do mrazničky. Pôjde to potom oveľa ľahšie.

Tip na elegantné strúhadlo

Odporúčame vám štýlové priezračné strúhadlo Collistar Lip And Eye Pencil Sharpener, vhodné na strúhanie ceruziek na oči aj kontúrovacích ceruziek na pery. Iste sa stane vašou nevyhnutnou kozmetickou pomôckou. Na trh vstúpilo ako doplnok líčenia od talianskej značky Collistar, ktorá vyrába uznávanú starostlivú a dekoratívnu kozmetiku. Pozrite sa, čo všetko si od nej môžete dopriať prostredníctvom nášho e-shopu.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest