Nastavenie filtrov
Pohlavie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Pleť podľa veku
Prírodný
Cruelty free

Očné séra

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Očné séra

Keď pleť okolo očí začína pôsobiť unavene a prejavujú sa na nej známky predčasného starnutia, povolajte do boja okrem očného krému a gélu aj očné sérum! Koncentrované zložky tejto špeciálnej kozmetiky sa zodpovedne postarajú o váš dlhotrvajúci svieži a mladistvý vzhľad. Patrí k nim kyselina hyalurónová, peptidy, vitamíny, morské riasy, kofeín...

Prečo očné sérum? Pre ešte žiarivejší pohľad bez vrások a vačkov

Dobre vybrané očné sérum intenzívne hydratuje pleť a zvyšuje jej pružnosť, vyhladzuje jemné vrásky okolo kútikov, zmierňuje opuchy a kruhy pod očami, vypína pokožku a zanecháva ju viditeľne zregenerovanú. Niektoré séra majú skôr protivráskový efekt, iné sa zameriavajú na silnejšie pôsobenie proti tmavým kruhom. Stačí zvoliť to pravé pre vás, buď podľa veku, alebo prevládajúcich problémov. Medzi prednosti očného séra patrí aj malé praktické balenie, ideálne na cestovanie.

Ako správne používať jednotlivé typy očných sér?

Očné sérum sa jemne vklepká prstami, prípadne vmasíruje aplikátorom do vyčistenej pleti okolia očí. Používa sa zvyčajne večer pred hydratačným očným krémom, aby mohli zvlhčujúce, vyživujúce a vypínacie kozmetické zložky nerušene pôsobiť počas nočného odpočinku. S pomocou nočného očného séra ráno vstanete s rozžiareným pohľadom a novou chuťou do života.

Existujú však aj očné séra na ranné použitie, redukujúce známky únavy. Aplikujú sa pod oči, ešte pred očným krémom, make-upom a korektorom. Určite uvítate úspornosť a jednoduché vstrebávanie tekutého séra. Väčšine ľudí stačí očné sérum použiť nárazovo, napríklad jedno na jar druhé na jeseň. Investícia do tohto typu kozmetiky je vyššia, ale určite sa oplatí.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest