Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Vatové tyčinky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Vatové tyčinky

Vatové tyčinky sú stálicami v domácnostiach po celom svete. Slúžia ako praktické, jednorazové pomôcky na každodennú hygienu uší a nosa, najmä u detí už od novorodeneckého veku. Bodujú však i pri odstraňovaní make-upu či aplikácii rôznych kozmetických produktov. A sem tam po nich siahnu aj kreatívci a domáci majstri. Ako vidíte, aj drobnosti ako vatové tyčinky môžu mať veľký vplyv na zdravie a pohodu.

Existujú bezpečné vatové tyčinky?

Už pri starostlivosti o novorodenca môžete využiť špeciálne vatové tyčinky, ktorých anatomický tvar zabraňuje príliš hlbokému vloženiu. Tieto tyčinky sú navrhnuté tak, aby dokonale vyčistili ušká a nos vášho dieťaťa bez akéhokoľvek rizika poškodenia. Aj vďaka zloženiu zo 100% prírodných materiálov môžete byť uistení, že používate najbezpečnejšiu a najekologickejšiu možnosť pre vaše dieťa. Avšak pozor, vatové tyčinky vždy uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Správny postup pri čistení detských ušiek

Rodičia sú niekedy v rozpakoch z krehkosti detského telíčka. Váš drobček je ale odolnejší, než si myslíte. Tiež hygiena s pomocou vatových tyčiniek sa čoskoro stane rutinou. Ako na ňu? Vezmite vatovú tyčinku, jemne ju namočte v čistej vode alebo špeciálnom čistiacom roztoku a opatrne ju vložte do detského ušká. Pohyby by mali byť jemné a šetrné, aby sa nepoškodil ušný bubienok. A potom stačí len zľahka vyčistiť zvyšky usadenín alebo nečistôt v ušku. Jednoduché, rýchle a efektívne!

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest