Nastavenie filtrov
Pohlavie Značka
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T V W X Z
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Druh vône
orientálno-kvetinová  (1151) cyprusovo-drevitá  (8) drevito-korenistá  (194) orientálno-vanilková  (352) kvetinovo-ovocná  (1114) orientálno-korenistá  (134) kvetinová  (772) kvetinovo-drevito-pižmová  (480) kvetinovo-ovocno-gurmánska  (308) citrusovo-aromatická  (108) kožená  (118) kvetinovo-zelená  (95) orientálna  (37) drevito-aromatická  (318) cyprusová  (31) aromaticko-korenistá  (39) aromaticko-fougerová  (72) orientálno-drevitá  (363) orientálno-fougerová  (31) drevito-kvetinovo-pižmová  (81) kvetinovo-akvatická  (49) aromaticko-ovocná  (12) kvetinovo-aldehydová  (76) drevito-akvatická  (4) cyprusovo-kvetinová  (371) citrusová  (50) aromatická  (21) cyprusovo-ovocná  (131) aromaticko-akvatická  (11) aromaticko-zelená  (9) drevitá  (99) ovocno-kvetinová  (22) drevito-kvetinová  (8) kvetinovo-drevitá  (56) aromaticko-drevitá  (8) drevito-ovocná  (10) ovocno-kvetinovo-pižmová  (12) kvetinovo-citrusová  (3) drevito-citrusová  (1) ovocná  (13) orientálno-gurmánska  (2) citrusovo-kvetinovo-pižmová  (17) kvetinovo-orientálna  (5) ambrovo-fougerová  (18) ambrová  (62) ambrovo-korenistá  (71) ambrovo-kvetinová  (407) ambrovo-drevitá  (73) ambrovo-vanilková  (80) gurmánska  (9) citrusovo-drevitá  (14) korenená  (3) kvetinovo-korenitá  (4) drevito-fougerová  (20) orientálno-ambrová  (1) kvetinovo-chyprová  (5) fougerovo-kožená  (3) jantárovo-drevito-kvetinová  (6) kvetinovo-jantárová  (7)
Dominantná zložka
Plniteľný

Parfumované vody

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Parfumované vody

Parfumovaná voda je prepych, ktorý si môže dopriať ktokoľvek. Očarujúca a zvodná vôňa tiahnúca sa z nádherného flakóna povýši vaše všedné dni na sviatočné a zvýši vám sebavedomie. Pozitívne zmeny potom zaznamenáte vo všetkých oblastiach života. Dolaďte svoj štýl pomocou starostlivo vybranej parfumovanej vody!

Parfumovaná voda pre každú príležitosť

Parfumovaná voda (Eau de Parfum) obsahuje 8-15% parfumovej kompozície v koncentrovanom liehu a je silnejšia ako toaletná voda (Eau de Toilette, 4-8%). Parfumované vody sú ideálne pre večerné využitie, zatiaľ čo toaletné vody sa nosia najmä cez deň. Ostré hranice však neexistujú, všetko záleží na vašej intuícii. Parfumy nanášajte na prekrvené miesta pokožky, na oblečenie aj do vlasov. Aplikáciu zopakujte zhruba po 5 hodinách.

Dámske, pánske a unisex parfumované vody sú tradične populárnymi vianočnými alebo narodeninovými darčekmi. Potešte svojich rodinných príslušníkov, priateľov či kolegov voňavou pozornosťou v podobe parfumovanwj vody. Dáte tým najavo, že sa obdarovanému snažíte priblížiť, viac ho spoznať a dotknúť sa jeho citov.

Akú vôňu vybrať?

Pri výbere vám môžu napovedať aj recenzie parfumov, ktoré verne odrážajú skúsenosti užívateľov. Hlavné pravidlo vychádza z toho, že v lete sú pre ženy aj mužov najlepšie parfumované vody kvetinové a citrusové, v zime ťažšie orientálne a korenisté-.

U nás nájdete najslávnejšie parfumy sveta aj netrpezlivo očakávané parfumové novinky. Vedieme uznávanej značky Versace, Karl Lagerfeld, Lanvin, Dolce & Gabbana, Chloé, DKNY, Lancome, Chanel, Dior, Calvin Klein a rad ďalších.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest