Nastavenie filtrov
Pohlavie
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Deti
Kategória
Značka

Nebol nájdený žiadny výsledok

Objem
-

Balzamy na ruky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Balzamy na ruky

Ak máte suchú, drsnú a popraskanú pokožku rúk, nepochybne potrebujete skvelý balzam na ruky, ktorý vám ju zjemní, zregeneruje a vyhladí. Vďaka priebežnej starostlivosti o ruky predídete aj ekzémom a kožným zapáleniam, ktoré sa na poškodenej pokožke vyskytujú častejšie. Skvelo vybraný balzam na ruky - s koncentrovaným a mastnejším zložením - vás ochráni pred slnkom, mrazom aj agresívnym čistiacim prostriedkom.

Aby boli vaše ruky stále najlepšou vizitkou

Ruky sú veľmi namáhanou časťou tela, denne vystavovanou negatívnym vplyvom a pohľadom ľudí. Podľa rúk sa spozná aj životný štýl a vek, ktorý tvár neustále zásobená krémami a sérami veľakrát popiera... Ale nemusí to byť tak - stačí dodať to, čo tvári, krku a dekoltu aj rukám. Moderné hydratačné a výživové balzamy na ruky, plné vybraných ingrediencií, vyhovejú vašim potrebám každého typu pokožky vrátane citlivej. Dnes môžete vyberať aj z bohatej škály prírodnej kozmetiky netestovanej na zvieratách. Doprajte si po celých 24 hodín zamatovo hebké ruky.

Vyskúšajte napríklad značku ALCINA

Balzamy na ruky vyrába napríklad celosvetovo uznávaná nemecká kozmetická značka ALCINA, ktorá prináša na trh široký sortiment účinnej pleťovej a vlasovej kozmetiky. Od svojho vzniku cielila predovšetkým na ženy, ale od roku 2014 sa venuje aj kozmetike pre mužov. Intenzívnu kozmetickú starostlivosť o ruky nájdete aj u značiek Nivea, NUXE, Ziaja, Kallos, Dove, Mixa či L'Occitane. Všetky máme aj na našom e-shope, takže si môžete objednať rovno niekoľko prípravkov a postupne zistiť, ktorý je pre vás ten pravý.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest