Odličovacie tampóny

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Odličovacie tampóny

Každá dáma vie, že odličovanie je kľúčovou súčasťou dennej rutiny. A keď príde na odstraňovanie make-upu, neexistuje nič lepšie ako dobrý odličovací tampón. Tieto kúzelné maličkosti sú skvelé ako na odstraňovanie tvrdošijného make-upu, tak na dôkladné ranné a hlavne večerné vyčistenie pokožky. Odličovacie tampóny sú šikovné, ľahko použiteľné aj viacúčelové, preto by nemali chýbať v žiadnej domácnosti.

Stačí jeden kus a pokožka je hneď o niečo zdravšia a krajšia!

Tampóny nasiaknuté vhodnou odličovacou kozmetikou vám pomôžu vyčistiť pleť a odstrániť všetky nečistoty, ktoré na nej priľnuli počas dňa. Môžete ich použiť na tvár, oči, pery a dokonca aj na iné časti tela. Rýchlo vás zbavia make-upu, potu aj nadmerného mazu. Pretože sú malé a ľahké, hodia sa tiež na cesty. Z množstva veľkostí a tvarov si určite vyberiete najlepší variant pre svoje potreby. Odličovacie tampóny sú pre vás vždy pripravené, aby ste vyzerali sviežo a fantasticky.

Prečo zvoliť prateľné odličovacie tampóny?

Pri výbere odličovacích tampónov by ste mali zvážiť ich udržateľnosť. Ak chcete znížiť svoj ekologický odtlačok, zvoľte prateľné odličovacie tampóny s veľkou výhodou opakovaného použitia. Takže namiesto toho, aby ste každý mesiac kupovali nový balíček tampónov, ktoré sa potom hromadia na skládke, môžete si zaobstarať na dlhý čas niekoľko kusov prateľných odličovacích tampónov. Použitý tampónik jednoducho vyperiete v mydlovom roztoku, prípadne v práčke, a necháte uschnúť. Pokiaľ zaradíte do svojich kozmetických rituálov praktické a udržateľné odličovacie tampóny, určite nebudete ľutovať!

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest