Sety a paletky na obočie

Filtrovať
Zľava 13 %  13 %
Zľava 4 %  4 %
Zľava 7 %  7 %
Zľava 30 %  30 %

Skladom > 10 ks 9,16 € 6,43 (-30%)
Zľava 13 %  13 %

Skladom 1 až 3 ks 26,89 € 23,40 (-13%)

O sortimente Sety a paletky na obočie

Obočie patrí medzi hlavné časti tváre, dokáže určiť jeho celkový výraz a vzhľad. Správne vytvarované a vymodelované obočie pritiahne pozornosť k vašim očiam a dokonale podčiarkne ich krásu. Zatiaľ čo predtým sa ženy museli uspokojiť s pinzetou a ceruzkou na obočie, dnešná doba prináša veľa kozmetických pomocníkov, ktoré vám s úpravou obočia pomôžu.

Úprava obočia s profesionálnym výsledkom

Na trhu dnes zoženiete pestrú škálu prípravkov pre dokonalý tvar, doplnenie hustoty obočia alebo zvýraznenie jeho farby. Milióny žien si v posledných rokoch obľúbili púdre a paletky, gély, maskary aj pomády, s ich pomocou dosiahnete perfektného vzhľadu vášho obočia. Akonáhle sa s nimi naučíte pracovať, vaše obočie sa stane dokonalou ozdobou vašej tváre.

Paletky na obočie a kompletné sady

Ak chcete mať všetky potrebné prípravky pre úpravu obočia po ruke, vyberte si sadu alebo paletku, v ktorých nájdete kompletnú výbavu. Paletky spravidla obsahujú farebné tiene či púdre na obočie spolu s praktickým aplikátorom, v niektorých nájdete dokonca aj pinzetu a mnohé ďalšie pomôcky. Vaše obočie bude úplne dokonalé. Vždy a všade!

Doprava:
Platba:
Certifikácia: