Nastavenie filtrov
Pohlavie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Cruelty free

Sety a paletky na obočie

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Sety a paletky na obočie

Obočie patrí medzi hlavné časti tváre, dokáže určiť jeho celkový výraz a vzhľad. Správne vytvarované a vymodelované obočie pritiahne pozornosť k vašim očiam a dokonale podčiarkne ich krásu. Zatiaľ čo predtým sa ženy museli uspokojiť s pinzetou a ceruzkou na obočie, dnešná doba prináša veľa kozmetických pomocníkov, ktoré vám s úpravou obočia pomôžu.

Úprava obočia s profesionálnym výsledkom

Na trhu dnes zoženiete pestrú škálu prípravkov pre dokonalý tvar, doplnenie hustoty obočia alebo zvýraznenie jeho farby. Milióny žien si v posledných rokoch obľúbili púdre a paletky, gély, maskary aj pomády, s ich pomocou dosiahnete perfektného vzhľadu vášho obočia. Akonáhle sa s nimi naučíte pracovať, vaše obočie sa stane dokonalou ozdobou vašej tváre.

Paletky na obočie a kompletné sady

Ak chcete mať všetky potrebné prípravky pre úpravu obočia po ruke, vyberte si sadu alebo paletku, v ktorých nájdete kompletnú výbavu. Paletky spravidla obsahujú farebné tiene či púdre na obočie spolu s praktickým aplikátorom, v niektorých nájdete dokonca aj pinzetu a mnohé ďalšie pomôcky. Vaše obočie bude úplne dokonalé. Vždy a všade!

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest