Certifikácie a ocenenia

Nakupujte bez zbytočných starostí! Objednávanie tovaru v internetovom obchode Elnino.sk je jednoduché, rýchle a bezpečné. To už pred vami preverili tisíce spokojných zákazníkov, rovnako ako nezávislé asociácie pre elektronickú komerciu. Pozrite si naše certifikáty, ocenenia i ďalšie úspechy.

Neustále sa snažíme robiť všetko pre to, aby ste si nákupy v našom e-shope užili ako sa patrí. Dobu dodania sme stlačili na minimum, rovnako ako lákavé ceny parfumov a kozmetiky. Náš zákaznícky servis funguje ako po masle a keď sa náhodou niečo úplne nepodarí, reklamáciu aj odstúpenie od zmluvy vyriešime bez zbytočného zdržiavania. Presvedčte sa sami, ako pohodlné je nakupovanie parfumov a kozmetiky cez internet.

Certifikovaný internetový obchod Elnino.sk

Overený obchod na Pricemania.sk

Aj zákazníci cenového poradcu pricemania.sk hodnotia parfumériu Elnino.sk veľmi pozitívne a udelili nám ocenenie "Overený obchod". S nami sa jednoducho nemusíte báť nakupovať z pohodlia vášho domova.

Overené zákazníkmi na Heureka.sk

Každý, kdo na Elnino.sk nakúpi, môže svoju skúsenosť s nákupom oznámiť aj ostatným prostredníctvom vyplneného dotazníka. Ten je automaticky zasielaný práve po uskutečnení objednávky. Elnino.sk bolo vďaka vaším pozitívnym recenziám za kvalitu poskytovaných služieb ohodnotené dokonca zlatou pečaťou! Ďakujeme vám.

Obchod odporúčaný zákazníkmi na Najnakup.sk

Prečítajte si, ako nás hodnotia zákazníci na portáli NajNakup.sk. Aj tu sme získali ocenenie za kvalitu poskytovaných služieb nášho obchodu "Obchod odporúčaný zákazníkmi".

Heureka ShopRoku

ShopRoku Elnino.sk

V súťaži ShopRoku sme od roku 2016 pravidelne medzi finalistami, medzi tromi najlepšie hodnotenými obchodmi s parfumami a kozmetikou na Slovensku. Sme teda na slovenskom internete "oficiálne" parfuméria poskytujúca zákazníkom jedny z najkvalitnejších služieb.

V Českej republike sme dokonca už túto súťaž päťkrát po sebe vyhrali!

Prehľad našich úspechov v ankete ShopRoku:

2023 2. miesto: Cena kvality (kategória Parfumy)
2022 2. miesto: Cena kvality (kategória Parfumy)
2021 2. miesto: Cena kvality (kategória Parfumy)
  3. miesto: Cena kvality (kategória Krása a zdravie)
2020 2. miesto: Cena kvality (kategória Krása a zdravie)
  2. miesto: Cena kvality (kategória Parfumy)
2019 2. miesto: Cena kvality (kategória Parfumy)
2018 2. miesto: Cena kvality (kategória Parfumy)
2017 3. miesto: Cena kvality (kategória Parfumy)
2016 3. miesto: Cena kvality (kategória Parfumy)
2014 5. miesto: Cena kvality (kategória Parfumy)
2012 2. miesto: Cena kvality (kategória Krása a zdravie)

 

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest