Ústne sprchy

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Ústne sprchy

Spestrite si nudné čistenie zubov! S ústnou sprchou bude starostlivosť o ústnu dutinu taká ľahká, že si budete pripadať ako výherca zubnej lotérie. Elektrická ústna sprcha, často označovaná ako ústny irigátor, je praktické zariadenie navrhnuté na podporu ústnej hygieny. Táto inovatívna pomôcka umožňuje dôkladné čistenie zubov a ďasien pomocou silného prúdu vody alebo špeciálneho ústneho roztoku. Mnoho ľudí ju považuje za užitočný doplnok k bežnému čisteniu zubov, pretože dokáže dosiahnuť na miesta, kam sa kefky nedostanú.

Hlavné prednosti tejto modernej domácej zubnej starostlivosti

Existuje niekoľko výhod spojených s používaním elektrických ústnych spŕch. Prvá z nich je účinné odstraňovanie potravinových zvyškov, plaku a baktérií, čo prispieva k prevencii zubného kazu a zápalov ďasien. Vďaka nastaviteľnému tlaku môžete prispôsobiť silu vody svojim potrebám, a to aj pri citlivých ďasnách. Pri používaní tohto prístroja nepotrebujete žiadny fyzický kontakt so zubami, čo sa môže hodiť pri zdravotných obmedzeniach. Elektrická ústna sprcha ponúka aj masáž ďasien a zlepšuje ich prekrvenie. Veľký úžitok prináša ľuďom nosiacim ortodontické pomôcky.

Správne použitie elektrickej ústnej sprchy

Použitie elektrickej ústnej sprchy je jednoduché a intuitívne. Stačí naplniť vodnú nádržku, zapnúť zariadenie a zamieriť na medzery medzi zubami a do ďasien. Týmto spôsobom môžete doplniť svoju ústnu hygienu, dosiahnuť na ťažko dostupné miesta a zaistiť komplexnú starostlivosť o svoje zuby a ďasná.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest