Nastavenie filtrov
Pohlavie
Značka
Cena
-
Typ produktu
BIO prírodný produkt
Bez alkoholu
Objem
-

Odličovače očí

Filtrovať
Zľava 23 %  23 %
Zľava 16 %  16 %

bez alkoholu
Skladom > 10 ks 4,83 € 4,06 (-16%)
Zľava 16 %  16 %
Zľava 24 %  24 %
Zľava 21 %  21 %
Zľava 17 %  17 %

Skladom > 10 ks 4,95 € 4,11 (-17%)
Zľava 16 %  16 %
Zľava 21 %  21 %
Zľava 15 %  15 %
Zľava 15 %  15 %
Zľava 10 %  10 %

O sortimente Odličovače očí

Ak si denne líčite oči, zvlášť priľnavými tieňmi, vodeodolnými riasenkami a linkami, potrebujete aj výkonný odličovač očí. Každodenné starostlivé odlíčenie očí a vyčistenie citlivej pokožky v tomto okolí je dôležité aj pre predchádzaniu prejavov starnutia. Odličovače očí zároveň upokojujú napuchnuté oči a dodávajú koži na očných viečkach výživné látky. U nás nájdete široký výber tejto špeciálnej kozmetiky za rozumné ceny.

Odličovače aj pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek

K odlíčeniu vodeodolných riaseniek a očných liniek vyberajte špeciálne vodeodolné odličovače očí, napríklad od uznávanej českej značky Dermacol. Vedieme tiež prípravky, ktoré sú špeciálne určené pre citlivé oči a pre nositeľky kontaktných šošoviek, napríklad od značky BOURJOIS Paris.

Tipy na šetrné odličovanie očí značkovou kozmetikou

Oči odličujte vždy veľmi jemne, nešúchajte ich. Ideálne naneste odličovač na tampón, priložte ho na zatvorené oko, nechajte chvíľu pôsobiť a opatrne zotrite. Naše zákazníčky si obľúbili šetrný odličovač očí Maybelline Jade Eye Makeup Remover, ktorý je aj za veľmi dostupnú cenu. Medzi ďalšie TOP značky odličovačov očí patrí Nivea, L'Oréal Paris alebo Ziaja a Collistar, ktorých prípravky odlíčia zároveň oči aj pery. Chválený je tiež micelárny gél bez olejových zložiek, odličovač očí a make-upu značky Nivea. Jedna dáma napísala do online recenzie: "Skvelý výrobok, moja pleť si ho zaslúži. Som veľmi spokojná. Odporúčam." Dáte nám vedieť, ktorý odličovač očí nadchol vás?

Doprava:
Platba:
Certifikácia: