Prípravky pre spevnenie vlasov

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Prípravky pre spevnenie vlasov

Nenechajte svoje vlasy úpenlivo volať lekára! Súčasný kozmetický trh ponúka množstvo prípravkov, ktoré riešia rôzne problémy vlasov. Ak ste dostali ,,do vienka" slabšie vlasy so sklonom k lámaniu, vyberte si produkty vlasovej kozmetiky určené na ich spevnenie.

Kozmetické, výživové a kadernícke tipy na spevnenie vlasov

Spevňovacia vlasová kozmetika zahŕňa mlieka, vosky, krémy, emulzie a ďalšie prípravky, ktorých kľúčovou zložkou býva tekutý keratín. Mnoho z nich okrem spevnenia sľubujú aj väčší lesk alebo objem vlasov. Vytúženú kvalitu a objem dodajú jemným vlasom rovnako potravinové doplnky s obsahom zinku, kremíka a želatíny. Nutná je však trpezlivosť, prvé výsledky sa dostavujú až po štvrť roku. Čo odporúčajú kaderníci? Šampóny na jemné vlasy, ktoré podľa svojej situácie doplníte špeciálnymi kondicionérmi - napríklad na farbené alebo poškodené vlasy. K pevnejším vlasom vás dovedú aj púdrové stylizačné spreje (držíme ich od značky L'Oréal Professionnel). A tiež rovné zastrihnutie, napríklad v podobe mikáda po bradu.

Ako spevňujú vlasy značky Schwarzkopf a Redken

Na spevnenie vlasov naše zákazníčky opakovane volia obnovujúce a vyživujúce kozmetické mlieko Schwarzkopf BC Bonacure Oil Miracle Barbary Fig & Keratin Milk. Táto spevňujúca starostlivosť je ideálna na suché a lámavé vlasy, ktoré hĺbkovo regeneruje a obnovuje. Jedinečné zloženie s mikro keratínom a prírodným olejom navracia silu vlasom, lesk a jemnosť. Prípravok zapracujte do uterákom vysušených vlasov a neoplachujte. Žiadaná je aj pružná modelovacia pasta Redken Texture Rewind 06, s ktorou v jednom kroku docielite moderný styling aj spevnenie vlasov.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest