Nastavenie filtrov
Pohlavie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Prírodný
Vodoodolný
Cruelty free

Očné linky

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Očné linky

Očná linka dramaticky zvýrazní váš pohľad a zaručene k nemu pritiahne pozornosť. Opticky zahustí riasy a dodá očiam hĺbku. Hodí sa pre všetky ženy, len svetlejšie typy a staršie dámy by mali voliť hnedú očnú linku, nie čiernu.

Aké typy očných liniek existujú?

Tekuté očné linky vytvoria intenzívny a sexi mačací pohľad. Pre perfektný výsledok tekuté očné linky pred každým použitím pretrepte, čím zabezpečíte rovnomernú hustotu pigmentu. Ďalšou možnosťou je fix v ceruzke. Aplikácia týchto očných liniek je ľahšia, odporúčajú sa tiež pre začiatočníčky. Ak túžite po prirodzenejšom efektu, vytieňujte očnú linku penovým aplikátorom. Predovšetkým v lete oceníte kvalitné vodoodolné gélové očné linky.

Čierne aj farebné očné linky

Zo širokej škály farieb a druhov si v našej ponuke určite vyberiete očné linky pre každú príležitosť. Vďaka moderným líčidlám, s ktorými zvládnete jemné a presné linky, môžete mať dokonale nalíčené zvodné oči behom chvíľky.

Zákazníčkami najlepšie hodnotené očné linky produkujú značky Bourjois Paris, Lancome, Guerlain, L'Oreal Paris, Astor, Sisley, Maybelline, Collistar, Dermacol, Gabriella salva či Makeup Revolution London.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest