Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Cruelty free

Masky na nohy

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Masky na nohy

Robia vám starosti neestetické popraskané päty? Po aplikácii kozmetickej masky budete mať nožičky opäť hebké, vláčne a jemné na dotyk. Neváhajte a zaraďte túto špeciálnu kozmetiku do svojej rutinnej starostlivosti. Nohy, ktoré celé dni nosia celé telo, si určite zaslúžia mimoriadnu starostlivosť. Obzvlášť vtedy, keď používate obuv na vysokých podpätkoch a trpíte dlhým sedením či státím.

Dômyselná kozmetická maska pre starostlivosť o nohy

Maska na nohy je skvelá vychytávka, zaisťujúca rýchlu a hĺbkovú hydratáciu chodidiel, regeneráciu suchej popraskanej kože, viditeľné zjemnenie a osvieženie nôh. Stačí si vybrať tú pravú pre vás - podľa konkrétnych problémov a požiadaviek. Medzi účinné zložky masiek na nohy patrí bambucké maslo, tea-tree, levanduľa, výťažky z citrusov, mäta, aktívne uhlie, vitamíny...

Ako správne používať masku na nohy?

Maska na nohy má väčšinou podobu ponožiek napustených blahodarnými prírodnými zložkami, ktoré tak dvakrát týždenne jednoducho navlečiete na čisté suché nohy a necháte pôsobiť podľa návodu, štvrť až pol hodiny. Dajte si nohy nahor a urobte si z toho príjemný rituál... Hneď ako ponožky dáte dole, môžete sa tešiť z premastených, osviežených a hydratovaných chodidiel. Efekt obľúbených masiek na nohy značiek Xpel, Gabriella Salvete či Scholl pretrváva niekoľko hodín. Objednajte si masku na nohy komfortne online!

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest