Nastavenie filtrov
Pohlavie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Pleť podľa problému

Čistiace pleťové kefky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Čistiace pleťové kefky

Doprajte si účinnú čistiacu pleťovú kefku! Skvelo s ním doplníte kozmetické prípravky na čistenie pleti - peelingy, čistiace gély, krémy, vody, mlieka, mydla, peny a micelárnej vody. Pomocou čistiacej kefky dosiahnete vyčistenie pleti ako v kozmetickom salóne. Táto šikovná pomôcka odstráni odumreté kožné bunky, všetky líčidlá aj hĺbkové nečistoty. Vaša pleť bude prežiarená, mladistvá a hlavne zdravá.

Ako používať čistiacu pleťovú kefku

Na trhu sú štetinové čistiace kefky s oscilujúcou vibračnou hlavicou, prípadne silikónové sonické kefky využívajúce na dôkladné vyčistenie pleti sonických pulzov. Medzi najlepšie značky vyrábajúce čistiace pleťové kefky patrí Clinique. Kozmetičky odporúčajú používať čistiace kefky v domácom prostredí dvakrát týždenne po dobu dvoch minút, po základnom odlíčení pokožky vhodným kozmetickým prípravkom. Ak máte veľmi citlivú alebo výrazne aknóznu pleť, čistiacu kefku radšej nepoužívajte, prípadne iba model s jemnými štetinami.

Ako sa o túto kozmetickú pomôcku starať

Hlavicu čistiacej kefky je potrebné po použití vydezinfikovať, vysušiť mimo vlhkej kúpeľne a zhruba jedenkrát za štvrť roka vymeniť. Keďže na jeden prístroj môžete mať viacero hlavíc, je čistiaca pleťová kefka dobrou investíciou pre domácnosť obývanou viacerými ženami. A viete, že si túto kozmetickú pomôcku obľúbili aj muži? Po čistení majú prekrvenú pokožku a menej im zarastajú fúzy.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest