Nastavenie filtrov
Pohlavie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Prírodný
Vodoodolný
Cruelty free

Špirály

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Špirály

Riasenka je pre väčšinu dievčat a žien základným líčidlom. Sľubuje extra dlhé mihalnice, nápadný objem a sexy pohľad. Dobre vybraná riasenka vám skutočne zaistí dokonalé, krásne oddelené mihalnice a výdrž celý deň bez rozmazávania a drobeniu. Oči priťahujú pozornosť najviac a vďaka kvalitnej riasenke si vás každý hneď všimne!

Akú riasenku si vybrať?

Špirály sa zvyčajne delia na objemové, predlžujúce, tvarujúce a vodeodolné, ktoré sú však náročnejšie na odlíčenie a odporúčajú sa len k letným športovým aktivitám. Existujú tiež riasenky vhodné pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek.

Veľkolepé výsledky a efekt dlhých, natočených rias plných objemu podmieňujú aj dômyselné kefky. Celosvetovo hojne používané riasenky pre hustotu a nadvihnutie mihalníc sú na konci zúžené, objemovej riasenky pre plnšie mihalnice charakterizujú širšie huňaté kefky. Multifunkčné riasenky oči zároveň líčia a natáčajú.

Trúfnete si na farebnú riasenku?

Ďalšou témou sú farby riaseniek. Intenzívne čierne riasenky zaistia mihalnice ako vejáre všetkým typom žien, ale nosia sa aj hnedé, modré, fialové či trblietavé riasenky. Ak máte kratšie a nevýrazné mihalnice, použite bázu pod riasenku, prípadne sérum na mihalnice, ktoré podporia ich rast a zvýšia účinok líčidiel. Medzi žiadané značky riaseniek patria Max Factor, L'Oréal Paris, Rimmel London, Maybelline, Bourjois Paris či Lancome.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest