Klieštiky na mihalnice

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Klieštiky na mihalnice

Doprajte si zvodne natočené mihalnice, o ktorých ste zatiaľ len snívali, vďaka praktickým a účinným klieštikom na mihalnice! Zvlášť ak sú vaše mihalnice kratšie a rovnejšie. Klieštiky na mihalnice sa používajú ešte pred nanesením maskary. Pozor, pri opačnom postupe by ste si mohli mihalnice polámať.

Ako docieliť dokonalé natočenie mihalníc?

Aj keď to tak možno nevyzerá, používanie klieštikov na mihalnice je jednoduché. Mihalnice sa s nimi natáčajú na trikrát. Najskôr priložte otvorené klieštiky čo najbližšie k viečku, scvaknite, vydržte pár sekúnd a uvoľnite. Rovnako postupujte v polovici a ku koncu dĺžky mihalníc. Na záver mihalnice dozdobte riasenkou. Niektoré užívateľky radia klieštiky na mihalnice najskôr trošku zohriať fénom, potom vyskúšať teplotu na chrbte ruky a nakoniec s nimi mihalnice scvaknúť a počkať, až klieštiky vychladnú. Natočenie mihalníc je potom vraj výraznejšie a dlhšie vydržia. Hodí sa to zvlášť pred spoločenskými akciami. Ostatne drahšie klieštiky na mihalnice majú v sebe zabudované vyhrievacie telieska.

Značky zamerané na krásne mihalnice

Osvedčené klieštiky na mihalnice vyrábajú značky Sefiros, Tweezerman alebo Shiseido. S klieštikmi priamo súvisia [riasenky] ([https://www.parfemy-elnino.sk/riasenky/]) - rozhliadnite sa v príslušnom sortimente po ideálnom modeli pre vás. S šikovnými klieštikmi na mihalnice a riasenkou, napríklad od značky Max Factor, BOURJOIS Paris, Gabriella Salvete či Maybelline dosiahnete vynikajúce výsledky. S rafinovane pozdvihnutými a zvýraznenými mihalnicami potom ľahko rozohráte hru zvádzania ...

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest