Oscilačné zubné kefky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Oscilačné zubné kefky

Ak chcete mať zdravý úsmev, naplánujte si pravidelné návštevy zubného lekára a hlavne deň čo deň, minimálne ráno a večer svoje zuby poctivo čistite aspoň dve minúty. Domácu zubnú starostlivosť nič nenahradí, takže sa vám môže hodiť náš tip na raketovo čisté zuby – elektrická oscilačná kefka!

Princíp tohto spôsobu čistenia zubov

Oscilačná zubná kefka je praktický elektrický nástroj, ktorý sa pohybuje v rôznych smeroch a vibráciách, aby pomohol vyčistiť zuby a ďasná. Jeho malá hlavica sa rýchlo hýbe späť a vpred alebo v kruhoch. Vďaka tomu pomáha odstrániť povlak, zvyšky potravy a povrchové škvrny na zuboch efektívnejšie ako ručná kefka. Dokáže vyčistiť i ťažko dostupné miesta, akými sú medzizubné priestory alebo zadné zuby. Používanie oscilačnej zubnej kefky je obvykle jednoduchšie ako používanie ručnej kefky. Užívatelia nemusia vyvíjať také úsilie, pretože kefka sama vykonáva väčšinu práce. Môže vám značne vylepšiť ústnu hygienu, a tým znížiť riziko rôznych zubných problémov a zápalov ďasien.

Režimy a funkcie oscilačných zubných kefiek

Oscilačné zubné kefky majú rôzne režimy a funkcie, napríklad pre ľudí s citlivými ďasnami, časovače na správnu dĺžku čistenia a tlakové senzory, ktoré upozornia používateľov, ak pri kefovaní použijú prílišný tlak. Väčšina oscilačných zubných kefiek má vymeniteľné hlavice, takže nemusíte kupovať novú kefku, ale iba vymeníte starú hlavicu za novú, čo je ekonomickejšie a ekologickejšie. Interval výmeny hlavíc je zhruba trojmesačný, podobne ako pri manuálnych zubných kefkách. Inšpirujte sa názormi mnohých zubárov a dentálnych hygienikov, ktorí odporúčajú používanie elektrických oscilačných kefiek ako veľmi účinný spôsob starostlivosti o zuby.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest