Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Cruelty free
Dominantná zložka

Prípravky pred holením

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Prípravky pred holením

Vaša pleť si zaslúži výnimočnú starostlivosť už pred samotným holením. Doprajte si dômyselný kozmetický prípravok pred holením! Zvyčajne má celý rad účinkov: prichystá vašu pokožku na hladké oholenie bez začervenania a podráždenia, zjemní fúzy, zvlhčí a vyživí pleť. Niektoré moderné produkty môžete použiť aj namiesto holiacej peny alebo krému.

Vyberte si prípravky pred holením online

Držíme prípravky pred holením od svetových kozmetických značiek, určené na normálnu aj citlivú pokožku. Všetky zaisťujú bezproblémové oholenie bez podráždenia pleti, ktorá je pri tejto procedúre mimoriadne namáhaná. Vyberte si prípravky pred holením online, z pohodlia vášej obývačky alebo kancelárie.

TOP značky: Clarins a DEAR BARBER

Vyskúšajte napríklad obľúbený pánsky olej pre ľahšie oholenie Clarins Men Shave Ease Oil. Používa sa buď ako prípravok pred holením, na zjemnenie fúzov, alebo na holenie, pod holiacu penu pre lepší sklz strojčeka. Vytvára na pleti ochranný film a okamžite ju upokojuje. Celkovo pomáha predchádzať nepohodliu spôsobenému holením. Zaujímavý je aj DEAR BARBER Shave Oil, výživný prípravok s obsahom mandľového oleja, tea tree oleja a hroznového oleja. Aj ten môžete použiť hneď dvoma spôsobmi: pred holením ako podklad pod holiaci krém alebo samostatne na holenie namiesto peny alebo krému. Určite oceníte, že britská značka DEAR BARBER úzko spolupracuje s holičmi a barber shopmi z celého sveta. Možno vás zaujme aj ich ďalší sortiment.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest