Nastavenie filtrov
Pohlavie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Rúže

Filtrovať
Zľava 90 %  90 %

V ceruzke Lesklý
15x
Skladom > 10 ks 20,00 € 1,92 (-90%)
Zľava 4 %  4 %
Zľava 13 %  13 %

Obsahuje 2 produkty

rúž 4x 3,5 g +

Klasický Lesklý
5x
Skladom > 10 ks 4,15 € 3,60 (-13%)
Zľava 33 %  33 %

6x
5 variantov skladom od 4,77
Zľava 15 %  15 %
Zľava 15 %  15 %

O sortimente Rúže

Rúž rafinovane zdôrazní najzmyselnejšiu časť vášej tváre, dodá perám plnú a zdravú farbu. Niet divu, že ju zástupkyne nežného pohlavia nadšene používajú už po stáročia. Súčasné rúže charakterizuje dlhotrvajúca farba a jemná textúra s obsahom vyživujúcich voskov a olejov pre zachovanie hodvábne jemných pier. Nezotierajú sa a stále im dominuje klasická červená.

Najobľúbenejšie značky rúžov

Vyberte si rúže známych značiek z našej širokej ponuky a vaše pery budú vyzerať vždy fantasticky. Užívateľkami najlepšie hodnotené sú rúže Bourjois, Elizabeth Arden, Revlon, Max Factor, Astor, Rimmel London a Guerlain. Žiadaný je takisto bio ošetrujúci rúž Frais Monde, ktorý neobsahuje parabény, PEG, GMO, chemické konzervanty ani farbivá. Všetku vybranú kozmetiku vám doručíme do 48 hodín.

Aký bude váš nový rúž?

Klasický, lesklý, tekutý, matný či snáď rúž a lesk na pery 2v1? Alebo vyskúšate ružový peeling pre hebké a hydratované pery? A čo odtieň - pôjdete do tradičnej červenej, alebo vás očarí hnedá, broskyňová či slivková farba? Tak, či tak, doprajte svojim perám každý deň luxusnú starostlivosť dobre vybraného rúžu.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: