Dekoratívne doplnky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Dekoratívne doplnky

Ženy sa od pradávna rady zdobia – určité časti tela zvýrazňujú a iné zase potláčajú. Na tieto účely sa využívajú rozmanité prírodniny, farby, šperky i symbolika, ktorá môže mať náboženský či ochranný charakter. V dnešnej dobe účelové ženské zdobenie náramne uľahčujú už pripravené dekoratívne doplnky. Inšpirujte sa našou ponukou.

Možnosti dekoratívnych doplnkov

Zvlášť v čase plesov, karnevalov a festivalov idú na dračku trblietavé kamienky na nalepenie na tvár, telo i nechty, ktoré stačí iba sňať z archu a nalepiť na príslušné miesto. Mnoho veľkostí kamienkov umožňuje vytváranie rozmanitých vzorov. Iste oceníte aj opakované použitie týchto dekoratívnych doplnkov.

Inou možnosťou lákavého ozdobenia je prechodné tetovanie na telo. Jeho zameranie naznačuje už názov: Orient, Holiday či Party. Použitie je opäť jednoduché: odstráňte ochrannú fóliu a priložte tetovanie na požadované miesto suchej pokožky. Navlhčite ho prúdom vody alebo namočenou hubkou a pridržte. Akonáhle začne ochranný obal kĺzať, zložte ho a nechajte tetovanie zaschnúť.

Nechajte vyniknúť svoju jedinečnosť

Výberom vhodného dekoratívneho doplnku podčiarknete svoj pôvab, osobnosť, ale napríklad aj spolupatričnosť s prírodou. Fantázii sa medze nekladú, a tak si môžete trblietavými kamienkami dotvoriť aj účes na maturitnom plese. Inokedy zase 3D nálepkami ozdobte nalakované nechty… A užívajte si na party komplimenty!

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest