Vosky na vlasy

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Vosky na vlasy

Vosky na vlasy sú nevyhnutným stylingovým prípravkom, obzvlášť pri vytváraní účesov z krátkych vlasov. Hlavnou úlohou vosku je dodať vlasom žiaduci tvar a fixáciu, vďaka ktorej účes vydrží po celý deň alebo spoločensky náročnú noc. Sortiment je dnes veľmi široký - vyberajte medzi tuhými voskmi na vlasy, penovými, voskmi v spreji, hlinami a pastami na vlasy. Niektoré vosky navyše poskytujú účinné zložky pre lesk a hydratáciu vlasov, alebo vlasy chránia pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a vlhkosťou.

Na e-shope je voľba najlepšieho vosku na vlasy hračkou

V drogérii sa možno cítite bezradne, ale na e-shope môžete vosky na vlasy triediť podľa pohlavia (muži, ženy, unisex), kozmetických značiek alebo stupňa fixácie (slabá, stredná, silná, extra silná). Možnosti triedenia sú k dispozícii priamo na tejto webovej stránke v lište naľavo. Vďaka filtrácii ihneď nájdete prípravok, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Ďalším pomocníkom môžu byť typy na najpredávanejšie alebo najlepšie hodnotené vosky na vlasy (nastavte si hore).

TOP vosky: Goldwell, Schwarzkopf, L'Oréal Paris

,,Dodáva lesk, podrží tvar vlasov a nelepí sa," chváli jedna zo zákazníckych recenzií vosk na vlasy v spreji Goldwell Style Sign Creative Texture Unlimitor. Patri k najviac žiadaným, rovnako ako tvarujúci vosk Schwarzkopf 3DMEN Molding Wax či extra silný vosk L'Oréal Paris Studio Line Architect Gloss Wax. Všetky menované prípravky nanášajte na suché vlasy a prstami vymodelujte účes.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest