Nastavenie filtrov
Pohlavie Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Prírodný

Čistiace pleťové mydlá

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Čistiace pleťové mydlá

Čistiace mydlo perfektne vyčistí vašu pleť od nečistôt, make-upu a odumretých kožných buniek. Moderné čistiace mydlá sú šetrné a nevysušujú pokožku. Pri každodennom používaní vám zaistia sviežu, hladkú a zdravú pleť. Držíme čistiace mydlá v tekutej aj tuhej forme, pre ženy aj pre mužov. Typicky konzervatívne založení páni trvajú na umytí tuhým mydlom - prečo im ho nedopriať? Minútka ráno a večer s čistiacim mydlom sa vám bohato vráti stálym a dobrým stavom pokožky.

Prvý a najdôležitejší krok kozmetickej starostlivosti

V sortimente čistiacich mydiel má veľmi dobré meno britská kozmetická značka Clinique, ktorá už od doby svojho vzniku v roku 1968 spolupracuje s dermatológmi. Vyvinula unikátny systém starostlivosti o pleť v 3 krokoch: zahŕňa každodenné čistenie pleti, exfoliáciu a hydratáciu. A práve v 1. kroku sa uplatňujú Clinique čistiace mydlá - tekuté aj tuhé, dámske aj pánske. Určite medzi nimi nájdete aj univerzálny produkt pre celú rodinu.

Ktoré čistiace mydlá ľudia objednávajú najčastejšie

Naši zákazníci si obľúbili najmä tekuté čistiace mydlo Clinique Liquid Facial Soap Oily na zmiešanú a mastnú pleť. Ako sa používa? Trocha gélu zmiešajte s vodou, naneste na pleť, krúživými pohybmi ju chvíľu masírujte a potom mydlo aj so všetkými nečistotami opláchnite. Pleť takto najlepšie vyčistíte v sprche. Ďalšími žiadanými pomocníkmi sú tuhé mydlá Clinique For Men Face Soap With Dish (pre mužov) a Clinique Facial Soap Mild (na dámsku suchú a zmiešanú pleť). Aplikujte ich ráno a večer na vlhkú tvár a opláchnite.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest