Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka Rada
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Popôrodné nohavičky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Popôrodné nohavičky

Priviesť na svet nového človiečika a potom ho „vypiplat“ dá mamičke poriadne zabrať. Aby ste prvé dni a týždne po pôrode zvládli čo najlepšie, musíte rozmaznávať aj svoje telo. Objavte výhody popôrodných nohavičiek! Poskytnú vám pohodlie, ochranu pred infekciami, jednoduchú hygienu a podporu procesu hojenia. Jednoducho, pomôžu vám k rýchlejšiemu zotaveniu po pôrode. A navyše, sú štýlové a moderné, takže nebudete musieť obetovať svoj vzhľad kvôli komfortu.

Špeciálna bielizeň, ktorú ocení každá žena v období šestonedelia

Jednorázové alebo aj prateľné popôrodné nohavičky sú vyrobené z materiálov, ktoré nedráždia kožu a umožňujú voľné prúdenie vzduchu. Sú navrhnuté tak, aby sa ľahko obliekali a slúžili ako náhrada za tradičnú spodnú bielizeň. Popôrodné nohavičky dobre priliehajú k telu, pomáhajú udržať pôrodnícku vložku na správnom mieste a majú jemné gumičky, ktoré v páse a slabinách netlačia. Ponúkajú sa v niekoľkých veľkostiach a obvykle aj po niekoľkých kusoch v balení.

Popôrodné nohavičky – vychytávka pre pokojnejšie a bezpečnejšie šestonedelie

Niektoré popôrodné nohavičky môžu byť impregnované prírodnými zložkami s protizápalovými a hojivými vlastnosťami. Vďaka nim dokážu podporiť proces hojenia citlivých ženských partií v období šestonedelia. Nech si vyberiete ktorýkoľvek model, vždy vám poskytne vysokú úroveň ochrany. Neváhajte – s touto špeciálnou bielizňou prejdete náročnou popôrodnou fázou s väčším pokojom, pohodlím a istotou.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest