Získajte elegantný notes zadarmo k nákupu značky Chloé nad 25 €!

Čistiace pleťové emulzie

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:

O sortimente Čistiace pleťové emulzie

Nezanedbávajte pravidelné čistenie pleti, ktoré je základom kozmetickej starostlivosti. Bez neho nefungujú ani najdrahšie krémy. Iba úplne čistá pleť môže voľne dýchať a vstrebávať výživovú kozmetiku. S pomocou modernej čistiacej emulzie vyčistíte pokožku tváre od líčidiel, denného prachu aj mazu dôkladne a pritom šetrne. Každodenná starostlivosť sa vám vráti v podobe rozjasnenej, vyhladenej a zdravej pleti.

Vyberajte čistiace emulzie podľa typu pokožky

Na trhu sú univerzálne čistiace emulzie aj produkty zamerané na citlivú alebo problematickú pleť. Čistiace emulzie sa zvyčajne aplikujú každé ráno a večer na vlhkú pokožku a potom sa odstráni opláchnutím alebo pomocou vatových tampónov. Na obale každého produktu nájdete návod na použitie.

Vyskúšajte značku Orlane či L´Occitane

Naše zákazníčky chvália účinky čistiacej emulzie Orlane Daily Stimulation Vivifying. Toto odľahčené čistiace mlieko perfektne rozpúšťa zbytky make-upu a odstraňuje všetky nečistoty, pričom nepoškodzuje prirodzený ochranný film pleti. ,,Dobre odlíčia aj oči. Príjemná vôňa. Pleť je osviežená," napísala jedna užívateľka do recenzií. Žiadaná je aj intenzívna čistiaca pena L´Occitane Immortelle Precious Intense Cleansing Foam. Obidva prípravky sú vhodné pre všetky typy pleti.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: