Nastavenie filtrov

Púdre na obočie

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Púdre na obočie

Keď sa zameriame na výraz našej tváre, tvar a farba obočia hrá hlavnú rolu. Zatiaľ čo neupravené obočie nám môže v očiach ostatných pridať pá rokov naviac, s láskou upravované obočie nám zasa pomôže vyzerať vitálne, oddýchnuto a príjemne. Vyberte si z našej ponuky púdrov na obočie a vymaľujte svoje obočie k dokonalosti!

Perfektný vzhľad vďaka púdru na obočie

Jedným z najžhavejších trendov úpravy obočia je v súčasnej dobe pestrá ponuka najrôznejších púdrov na obočie. Ich aplikácia je neuveriteľne jednoduchá a dodáva obočiu prirodzený vzhľad. Ocenia ich profesionálne vizážistky, ženy, ktoré sa rady líčia každý deň, ale aj úplne začiatočníčky vo svete líčenia.

Ako si vybrať púder na obočie

Farbu púdru na obočie vyberajte podľa odtieňa vašich vlasov, ale uistite sa, že zvolený farebný tón dobre ladí aj k vašej pleti. Skúste zvoliť odtieň o jeden až dva tóny svetlejší, ako sú vaše vlasy. Potom budete mať priestor na vykreslenie obočia v niekoľkých vrstvách bez toho, aby nakoniec pôsobilo prehnane tmavo. Akonáhle raz vyskúšate púder na obočie, okamžite si ho zamilujete.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest