Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Aplikátory na make up

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Aplikátory na make up

Ani starostlivo vybraná dekoratívna kozmetika neobstojí bez dobrých a praktických aplikátorov, vďaka ktorým nanesiete svoje obľúbené líčidlá jednoducho a presne. V našom sortimente nájdete aplikátory určené na jemné aj dramatické nalíčenie očí, na bezchybné nanesenie make-upu aj pomocky na efektívne odličovanie.

Poznáte aplikátor Beautyblender the original?

Kráľovnou aplikátorou je dnes už legendárna špongia na make-up Beautyblender the original, nepostrádateľná pomocníčka profesionálov i laikov z celého sveta. Jej tajomstvom je unikátny kvapkovitý tvar a exkluzívna vodou aktivovaná ultra jemná pena, ktorá do seba nasiakne vodu. Následne sa výborne spojí s make-upom, púdrom, podkladovou bázou alebo BB krémom, po ktorého nanesení získa pleť bezchybné rovnomerné krytie a zamatový vzhľad. Špongia neobsahuje latex, vystačí si len s trochou líčidla a dostane sa do všetkých záhybov tváre. Je k dispozícii v niekoľkých odtieňoch.

Najpredávanejšie aplikátory make-upov

Medzi najviac žiadané aplikátory make-upov alebo korektorov patrí farebná špongia Gabriella Salvete Make-Up Sponges, ktorá sa používa po navlhčení. Užívateľky vítajú, že sa s ňou výborne pracuje a je za dostupnú cenu. Šikovnou pomôckou je rovnako Artdeco Rubicell Double Applicator, ktorý umožňuje naniesť očné tiene pomocou oválnej aj špicatej špongie. Značka Artdeco ponúka aj ďalšie varianty aplikátorov, rovnako ako napríklad L´Oréal. K dispozícii máme aj špongiu na make-up Beautyblender the original. Ak vám pri aplikácii make-upu nevyhovuje kozmetický štetec alebo klasická špongia, vyskúšajte silikónové špongie Profusion Make-up Sponges Silicone. Líčidlá do nich nenasiaknu, jednoducho sa čistia a dlho vám vydržia.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: