Nastavenie filtrov
Pohlavie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Prírodný
Cruelty free

Starostlivosť o fúzy

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Starostlivosť o fúzy

Hladké oholenie bolo skôr spoločenskou nevyhnutnosťou, v posledných rokoch ale čím ďalej viac mužov dáva prednosť rôzne dlhým fúzom a (alebo) brade. Dokonalý symbol mužnosti, osobný výraz slobody a nezávislosti aj veľmi Horúci trend posledných rokov ale potrebuje tiež pravidelnú starostlivosť o fúzy.

Prečo potrebujete starostlivosť o fúzy?

Fúzy skrátka čas od času vyžadujú istú údržbu. Je to rovnaké ako s vlasmi, ktoré si umývate, češete, zastrihujete a každodenne upravujete. Dokonalá brada nevyrastie do požadovaného tvaru sama od seba a neposlušné fúzy sa svojpomocne neskrotia. Keď ich nebudete pravidelne umývať a česať, dosť možno začnú vaše okolie odpudzovať svojím vzhľadom a - ruku na srdce - tiež nepríjemným zápachom. Čo by teda mala obnášať správna starostlivosť o fúzy?

Jednoduchá starostlivosť o fúzy v 3 krokoch

Umývanie fúzov - Základným kameňom každej starostlivosti o fúzy je pravidelné umývanie špeciálnym šampónom. Postupujte rovnako ako u vlasov. Namočte si fúzy, napeňte na nich šampón a dôkladne opláchnite.

Výživa fúzov - Či už siahnete po kondiionéri alebo oleji na fúzy, cieľom oboch je vašu fúzy zmäkčiť, vyživiť a hydratovať. Potrebné živiny pomôžu k zdravému rastu fúzov a uľahčia úpravu.

Úprava fúzov - Starostlivosť o fúzy si žiada aj finálnu úpravu. Pravidelne češte svoju bradu kefou na fúzy a pomocou vosku ju upravte do požadovaného tvaru. Skontrolujte výsledok v zrkadle a vyrazte so svojimi dokonalými fúzmi dobývať svet!

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest