Nastavenie filtrov
Pohlavie Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Prípravky po opaľovaní

Filtrovať
Zľava 52 %  52 %
Zľava 14 %  14 %
Zľava 6 %  6 %
Zľava 20 %  20 %
Zľava 14 %  14 %
Zľava 8 %  8 %
Zľava 18 %  18 %

Skladom 1 až 3 ks 20,29 € 16,59 (-18%)

O sortimente Prípravky po opaľovaní

Prípravok po opaľovaní upokojí, hydratuje a vyživí vašu pokožku po pobyte na slnku. Špeciálna kozmetika po opaľovaní naviac predĺži vaše opálenie. Široký sortiment popredných výrobcov ošetrujúcej kozmetiky zahŕňa balzamy, mlieka, oleje a chladivé gély po opaľovaní. Aj pri neustálej opatrnosti sa každému občas stane, že nejakú častí tela vstrebe väčšie množstvo UV žiarenia. Nenechajte si pokaziť dovolenku a vybavte sa účinnou opaľovaciou kozmetikou.

Účinné upokojenie pokožky po opaľovaní

Ponúkame vám kvalitné prípravky po opaľovaní od dobre hodnotených značiek, napríklad PIZ BUIN, Shiseido, Payot, Matis, Dermacol či Lancaster. Upokojujúca starostlivosť po opaľovaní sa aplikuje na čistú pokožku celého tela.

Opaľovacia kozmetika pre vašu dovolenku

Dostatok opaľovacej kozmetiky vyžaduje najmä rodinná dovolenka pri mori a pobyty na horách. Zásadné sú prípravky na opaľovanie s dostatočne vysokým ochranným faktorom, ale všeličo zachránia aj moderné prípravky po opaľovaní. Napríklad osviežujúci gél s výťažkom z aloe vera upokojí spálenú pokožku po opaľovaní.

Aby ste si horúceho leta, vody a opaľovanie užili naplno a bez poškodenej pokožky, myslite v predstihu na efektívne prípravky po opaľovaní.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: