Nastavenie filtrov

Kontúrovacie paletky

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Kontúrovacie paletky

V kabelke modernej dámy by nemala chýbať kontúrovacia paletka – šikovné líčidlo na doladenie makeupu, okamžité zvýraznenie líc a rozjasnenie pleti. Zručným kontúrovaním tváre podčiarknete svoje prednosti, skryjete slabšie miesta a hlavne urobíte všetko pre to, aby ste zažiarili!

Možnosti kontúrovacích paletiek

Veľkej obľube sa tešia kontúrovacie paletky obsahujúce mix líčidiel, napríklad lícenku, rozjasňovač a bronzer. V malom sete tak získate všetko pre svoj dokonalý make-up. Pri výbere kontúrovacej paletky zohľadnite svoju farebnú typológiu. Všeobecne bledšej pokožke padnú svetlejšie odtiene líčidiel, napríklad ružový a broskyňový. Snedšej pleti zase pristanú tmavšie tóny, napríklad zlatohnedý.

Niektoré paletky obsahujú celý rad kontúrovacích odtieňov, pričom tmavé patria na miesta, kam prirodzene dopadá tieň a svetlé na najvyššie body tváre. Súčasťou týchto setov môžu byť aj korektory na zamaskovanie rôznych problémov pleti - začervenania, vyrážok či kruhov pod očami.

Ako na správne kontúrovanie tváre?

S pomocou kontúrovacej paletky môžete opticky vytvarovať tvár podľa svojich predstáv. Najväčší efekt docielite kontúrovaním lícnych kostí. Je to ľahké: prstom nahmatajte lícnu kosť, pod ktorou je priehlbina, a práve na toto miesto naneste lícenku. Prípadne definujte tvar lícnych kostí vtiahnutím tvárí dovnútra.

Pri kontúrovaní postupujte smerom od spánkov ku kútikom úst. Pri púdrovom líčidle použite kozmetický štetec, pri tekutom, krémovom či gélovom zase hubku na makeup. Na štíhlejšiu tvár nanášajte farbu skôr vodorovnejšie a na širšiu zvislejšie.

Na záver zvýraznite svoje rysy rozjasňovačom, ktorý sa obvykle aplikuje nad lícne kosti, na nos, bradu, čelo a jemne aj pod oči. Inokedy si zase doprajte bronzer, ktorý dodáva lícam, ale aj dekoltu a ramenám zdravý opálený vzhľad. Farbu bronzeru zvoľte o niečo tmavšiu, než je prirodzená farba vašej pleti. S množstvom líčidla to nepreháňajte.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest