Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Holiace strojčeky

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Holiace strojčeky

Život bez holiaceho strojčeka si dnes už väčšina ľudí nedokáže predstaviť. Zatiaľ čo muži si zvyčajne holia fúzy na tvári, dámske holiace strojčeky sú určené na drobné chĺpky v oblasti podpazušia, triesel a nôh. Ak chcete dosiahnuť bezbolestné oholenie a vyhnúť sa možným poraneniam, stavte na kvalitný holiaci strojček z našej ponuky. Nájdete tu jednorazové žiletky pre mužov a ženy, ale tiež obľúbené holiace strojčeky s náhradnými hlavicami. Vyskúšajte aj niektorý z populárnych prípravkov na alebo po holení a pamätajte si, že zarastaniu chĺpkov či fúzov najlepšie predídete pravidelným peelingom.

Dámske holiace strojčeky

Zatočte rýchlo a efektívne s nevzhľadnými chĺpkami na celom tele! Holenie alebo depilácia, teda odstránenie časti chĺpkov na povrchu kože, patrí dlhodobo k najobľúbenejším metódam. Narozdiel od depilácie, keď sa chĺpky odstráňujú aj s korienkami, ide o veľmi rýchly a bezbolestný spôsob, ako sa zbaviť chĺpkov. Zaobstarajte si holiaci strojček pre ženy od známych značiek, medzi ktorými vynikajú najmä Gillette alebo Wilkinson. Keď holiaci strojček použijete spolu s penou či gélom na holenie, získate dokonalo hladkú a hebkú pokožku.

Najlepšie holiace strojčeky pre mužov

Aký holiaci strojček je najlepší? Na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď. Každá mužská pleť a fúzy majú iné požiadavky a každému mužovi preto bude vyhovovať niečo trochu iné. Snáď najznámejším výrobcom je značka Gillette, ktorá ponúka nekonečné množstvo holiacich strojčekov. Mávajú zvlhčovacie pásiky pre okamžité upokojenie pokožky a rôzny počet nožov pre dôkladné oholenie. Najlepšie výsledky dosiahnete pri použití peny alebo gélu na holenie. A ak chcete svoju pokožku upokojiť a prevoňať príjemnou vôňou, nezabudnite si zaobstarať vhodnú vodu po holení.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest