Nastavenie filtrov
Pohlavie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Prírodný
Cruelty free
Bez alkoholu

Odličovače pleti

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Odličovače pleti

Odlíčenie pleti je jedným z najdôležitejších krokov starostlivosti o pleť. Prečo by ste ju mali pravidelne odličovať každý večer? Aj keď svoju pleť nalíčite už ráno, ešte večer na nej nájdete zvyšky make-upu, obzvlášť vtedy, keď je dlhotrvajúci. Popri líčidlách navyše na pokožke počas dňa ostávajú najrôznejšie nečistoty, okrem iného prach a pot. Pred spaním je potom nutné pokožku dôkladne vyčistiť, aby mohla dýchať, dokázala lepšie vstrebať nočný krém a mala dostatok sily na prirodzenú nočnú regeneráciu. Pomôže vám odličovač na pleť.

Aký odličovač na pleť zvoliť?

Vyberajte z odličovacích krémov, mliek, pien, vôd, gélov, emulziíí a utierok podľa toho, aké odlíčenie vám vyhovuje najviac. Odličovacie mlieka a vody sa najčastejšie aplikujú vatovými tampónmi, krémy, peny, gély a emulzie sa zasa väčšinou nanášajú prstami na navlhčenú pleť. Odličovacie utierky sú ideálne na cesty, pretože jednoducho čistia pleť niekoľkými ťahmi. Odličovač pleťi by mal vyhovovať typu vašej pokožky, prípravky na suchú pleť budú obsahovať vyživujúce zložky, zatiaľ čo odličovače pleti pre mastnejšiu pokožku dokážu pleť viditeľne zmatniť.

Správna aplikácia odličovača na pleť

Ako prvé odlíčte oči a pery, na tieto partie spravidla existujú špeciálne odličovače očí či pier, ktoré si dokážu poradiť napríklad aj s vodeodolnou riasenkou alebo dlhotrvajúcim rúžom. Potom siahnite po odličovači na pleť a následujte pokyny na jeho balení. Nech už máte odličovač na vatovom tampóne alebo ho nanášate pomocou prstov, postupujte krúživými pohybmi od čela smerom dole až ku krku. Niektoré odličovače na pleť je potom potrebné dôkladne opláchnuť, iné si už oplachovanie nevyžadujú. Získajte vďaka odličovaču na pleť dokonalo čistú a zdravú pokožku!

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest