Zubné nite

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Zubné nite

Zubné nite efektívne odstraňujú zubný povlak a zbytky jedla z medzizubných priestorov, najmä v oblasti predných zubov a pomáhajú tak pri prevencii zubného kazu a zápalu ďasien. Zubnú niť uplatníte všade tam, kde sa nedostane zubná kefka. Ako zubnú niť použiť? Odmotajte si asi 30 cm a vytvorte slučku s dvojitým uzlom. Slučku držte 4 prstami jednej ruky a palcom druhej ruky tak, aby ste mohli jemne prechádzať všetkými medzizubnými priestormi.

Na dôkladne vyčistenie medzizubných priestorov

Čistenie medzizubných priestorov je rovnako dôležité ako klasické čistenie zubov. Dôsledná starostlivosť o tieto ťažko dostupné miesta sa vám vráti v podobe zdravého chrupu. Ideálnym pomocníkom sú voskované zubné nite, ktoré umožňujú ľahšie zavedenie do medzizubných priestorov. Na trhu sú aj zubné vlákna obohatené rôznymi príchuťami. Výrobcovia robia všetko preto, aby svojim zákazníkom čistenie zubov maximálne spríjemnili.

Vyskúšajte aj vy osvedčené zubné nite

Žiadaná je napríklad zubná niť s aktívnym uhlím My White Secret Charcoal Whitening Floss, vhodná aj pre vegánov, ktorú môžete po spotrebovaní dokúpiť samotnú a vložiť ju do pôvodnej sklenenej dózy. Ďalším tipom je voskovaná medzizubná páska Swiss Smile Waxed Dental Tape. Ľahko sa používa a zanecháva v ústach sviežu chuť.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest