Parfumované oleje

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Parfumované oleje

Parfumovaný olej pokožku krásne prevonia a pritom sa o ňu stará. Je typom parfumu, ktorého nosným prvkom je olej, nie voda. Vôňa vo forme parfumovaného oleja má dlhšiu výdrž, takže si jej zvodnosti môžete užívať celodenne či po celú tajomnú noc. Parfumované oleje oceňujú najmä ženy so suchou pleťou, táto vonná kozmetika zároveň vyživuje.

Ako správne nanášať parfumovaný olej?

Pre maximálne využitie každej kvapky parfumovaného oleja ho nanášajte na miesta, kde pulzuje krv. Patria medzi ne zápästia, lakťové jamky, spánky, pokožka za ušami či krčná tepna. Vďaka teplu sa bude vonný olejček rozvíjať pozvoľna a zaistí vám skvelý pocit a neodolateľnosť na mnoho hodín. Vybraný parfumovaný olej môžete aplikovať aj na končeky vlasov, ktoré nezamastí.

Najobľúbenejšie parfumované oleje

Sú bezpochyby oleje od talianskej značky Frais Monde. Vďaka jemnému zloženiu nedráždia pokožku, neobsahujú PEG, parabény ani nikel. Ich prednosťou je dlhotrvajúca vôňa skrytá vo flakóne, ktorý sa zmestí do každej kabelky. Na výber máte kvetinové, orientálne, drevité, zmyselné mošusové, ambrové, gurmánske aj akvatické vône ideálne pre relaxáciu.

Spríjemnite si všedné dni parfumovaným olejom - poteší vás nádherne prevoňanou, hebkou a vláčnu pokožkou. Je aj dobrým tipom na malý darček pre ženu.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest