Nastavenie filtrov
Pohlavie Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Prírodný
Cruelty free
Na profesionálne použitie

Šampóny

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Šampóny

Šampón je základný kozmetický prípravok, ktorý jemne čistí vlasy a zároveň sa o ne stará. Blahodárne pôsobí tiež na vlasovú pokožku. Dodáva vlasom silu, vitalitu, pripravuje ich na následnú starostlivosť kondicionérom, balzamom alebo maskou. Vďaka kvalitnému šampónu môžete mať vlasy, ktoré sú skutočne korunou vašej krásy.

Vyberajte šampón podľa typu vašich vlasov

Existujú šampóny pre rôzne typy vlasov: suché, jemné, poškodené, farbené, mastné, blond, tmavé, šedivé, zrelé, vlnité ... Mnoho žien vyhľadáva šampóny pre väčší objem vlasov či proti krepovateniu . Na trhu nechýbajú ani regeneračné šampóny po slnení. Špeciálne šampóny pôsobia proti lupinám, vypadávaniu vlasov alebo sú určené pre citlivú vlasovú pokožku. Ďalšie obvyklé delenie sortimentu je na šampóny pre ženy, mužov a deti. Šampóny pre všetky typy vlasov a každodenné použitie poslúžia celej rodine.

Profesionálna vlasová kozmetika

Luxusné šampóny obsahujú vitamíny a výťažky z prírodných surovín, ktoré obmedzujú štiepenie a lámavosť vlasov. Navracajú oslabeným vlasom silu, lesk a zdravý vzhľad. Mnohé sú bez konzervačných látok. Väčšina šampónov sa aplikujú na mokré vlasy, nasleduje jemná masáž a dôkladné opláchnutie. Výnimkou je suchý šampón, ktorý čistí vlasy okamžite, bez použitia vody. Využijete ho pri cestovaní a nedostatku času.

Vyskúšajte novinky medzi šampónmi. Obľúbené šampóny vrátane profesionálnej vlasovej kozmetiky vyrábajú značky L'Oréal Paris, Xpel, Revlon, Matrix, Alpecin, Kérastase, Tigi, Wella, Schwarzkopf či Kallos Cosmetics.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest