Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Klipy na cumlíky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Klipy na cumlíky

Keď sa jedno malé bábätko rozhodne, že bude módnou ikonou, nie je čo dodať – je to jednoducho roztomilosť sama! A čo nevyhnutne patrí ku každému trendy outfitu? No predsa módne doplnky! Aj pre cumlíky existuje široká škála roztomilého a štýlového príslušenstva. K najžiadanejším predmetom patrí stužka na cumlík s klipom, vďaka ktorej sa táto kúzelná detská nevyhnutnosť nikde nezatúla.

Objavte praktické klipy na cumlíky, ale aj na hryzátka a ďalšie hračky

Retiazky na cumlíky sú veľmi praktické, pretože ich klipom ľahko pripevníte k oblečeniu, prikrývke alebo kočíku. Dokonale sa hodia k cumlíkom, ale aj ku hryzátkam alebo iným hračkám. Majú módny dizajn, neobsahujú BPA a môžete ich bez obáv používať u detí už od novorodeneckého veku. S ozdobným klipom na cumlík urobíte z každého obyčajného cumlíka módny doplnok. A pokiaľ premýšľate, akou maličkosťou obdarovať napríklad dieťatko kamarátky, hneď máte vhodný tip.

Alebo rovno siahnite po luxusnej darčekovej kazete pre bábätko

K dispozícii sú aj parádne darčekové kazety, v ktorých napríklad stužka na cumlík s klipom dopĺňa set dojčenských fliaš, dynamických cumlíkov a cumlíka. Silikónové dynamické cumlíky a cumlíky potešia každú obdarovanú rodinu, pretože nenarúšajú sací reflex, prirodzený vývoj reči a zhryzu dieťaťa. Vyrábajú sa bez BPA a sú odolné voči opakovanému sterilizovaniu. Poľský spotrebiteľský prieskum vykonaný v skupine 700 matiek detí vo veku 0 až 24 mesiacov ich vyzdvihol na prvú priečku obľúbenosti. Uvidíte, že dynamické cumlíky zabodujú aj u vás. Nezabudnite si ich však poistiť starostlivo vybraným klipom.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest