Držiaky na zubné kefky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Držiaky na zubné kefky

Držiaky na zubné kefky sú malými kúpeľňovými hrdinami, ktorí držia stráž nad vašim každodenným rituálom starostlivosti o zuby. Aj napriek svojej nenápadnosti majú v ruke kľúčovú úlohu – udržujú vaše zubné kefky vždy na správnom mieste. Ich funkčnosť sa často podceňuje, ale ich výhody nie sú na zahodenie. Sú to práve tieto drobnosti, ktoré dodávajú kúpeľni organizáciu a zdôrazňujú dôležitosť ústnej hygieny všetkým členom rodiny.

Vaša suchá a čistá zubná kefka má od tejto chvíle svoje pevné miesto!

Výhody držiakov na zubné kefky sú mnohostranné. Prvá z nich je organizácia. Pomôžu vám udržať zubné kefky na svojom mieste, takže už nikdy nebudete hľadať svoju kefku na dne šuplíka alebo v spoločnom úložnom priestore. Vďaka tomu máte vždy ľahký prístup k svojej čistej a suchej kefke. Ďalšou výhodou je hygiena – držiaky, prípadne antibakteriálne kryty na zubné kefky pomáhajú oddeliť jednotlivé kefky od seba, čo zabraňuje ich vzájomnému kontaktu a prenosu baktérií.

Použitie držiakov na zubné kefky je jednoduché a praktické

Špeciálne držiaky či stojančeky stačí umiestniť na stenu alebo poličku vo vašej kúpeľni a vložiť do nich zubné kefky. Niektoré držiaky majú aj odvodňovacie systémy pre ešte lepší boj so všadeprítomnou vlhkosťou. Vďaka týmto rôznofarebným pomôckam môžete udržať svoju kúpeľňu upratanú, minimalizovať kontakt s baktériami a zároveň mať svoje zubné kefky vždy po ruke pre každodennú ústnu hygienu.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest