Nastavenie filtrov
Pohlavie Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Cruelty free

Balzamy na vlasy

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Balzamy na vlasy

Balzam na vlasy je efektívny kozmetický prípravok, ktorý ihneď preniká do vlasového vlákna. Intenzívne ošetruje vlasy vrátane poškodených, dodáva im hydratáciu, výživu, objem, hebkosť, lesk, vôňu a poddajnosť. Zároveň chráni vaše vlasy pred pôsobením slnečného žiarenia, vlhkosti či mrazu. Špeciálny balzam na vlasy oceníte tiež pri tepelnej úprave účesu.

Vyberte si účinný balzam na vlasy

Balzamy na vlasy vyberajte podľa typu svojich vlasov a potrieb (filtrujte ich v lište naľavo). Niektoré sú určené pre farbené, jemné či nepoddajné vlasy, iné pôsobia proti vypadávaniu vlasov, ďalšie ich chránia pred UV žiarením, pri fénovaní, kulmovaní a žehlení, iné si poradia s rozštiepenými končekmi. Výrobcovia pamätajú aj na potreby citlivej pokožky hlavy.

Ako na správnu aplikáciu balzamu?

Aplikácia balzamu na vlasy sa líši podľa jednotlivých prípravkov, preto postupujte podľa návodu. Niektoré balzamy či spreje pre ľahké rozčesávanie vlasov sa nanášajú na vlhké alebo suché vlasy, načo nasleduje finálna úprava účesu, iné sa po krátkom pôsobení z vlasov oplachujú.

Populárne balzamy na vlasy

Medzi najlepšie hodnotené značky balzamov na vlasy patrí Tigi, Kérastase, Wella, Schwarzkopf, Matrix alebo L'Oréal Paris. Vyrábajú aj luxusné balzamy na vlasy, napríklad v podobe olejových krémov, ktoré vám zaistia skutočne hĺbkovú regeneráciu vlasov bez zaťaženia.

Najlepšie je používať vlasovú kozmetiku rovnakej rady. U nás nájdete všetko na jednom mieste. Chcete mať zdravé a extrémne žiarivé vlasy? Kúpte si vlasovú kozmetiku bohatú na hydratačné a ošetrujúce látky, v popredí s modernými balzamami na vlasy.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest