Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Cruelty free

Hydratačné rukavice

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Hydratačné rukavice

Jemné a upravené ruky sú vizitkou každej dámy aj gentlemana. K modernej kozmetickej starostlivosti o ruky patria, popri špeciálnych krémoch, hydratačné rukavice s obsahom výživných látok prenikajúcich hlboko do pokožky. Nádherne zmäkčí predovšetkým veľmi suché a namáhané ruky a zahojí aj drobné prasklinky.

Pôvabné a zdravé ruky vďaka hydratačným rukaviciam

Hydratačné rukavice vo forme tekutého kozmetického prostriedku aplikujte na suché a čisté ruky. Nechajte pôsobiť 15 až 20 minút. Hotovo! Ihneď sa tešte z viditeľne vylepšenej pokožky vašich rúk. Iným typom výrobku sú textilné hydratačné rukavice, zvnútra natreté gélom napusteným zmesou prírodných olejov, určené na opakované použitie.

Vyskúšajte rukavice Kocostar Hand Moisture Pack

Jednorazové hydratačné rukavice Kocostar Hand Moisture Pack pomáhajú zregenerovať suché, hrubé a popraskané ruky. Zloženie obohatené o papáju, mango a kokos účinne upokojuje podráždenú pokožku rúk. Bambucké maslo zvlhčuje aj tenkú pokožku do hĺbky a na dlhší čas. Ak chcete mať hydratované, vyživené a hodvábne jemné ruky, určite ich skúste. Ďalším variantom môžu byť hydratačné rukavice s obsahom arganového oleja, známeho výraznými regeneračnými účinkami, ktorému sa hovorí aj ,,marocké zlato"

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest