Nastavenie filtrov
Pohlavie Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Prírodný
Cruelty free

Balzamy na pery

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Balzamy na pery

Získajte dokonalé pery, ktoré budú vyzývať k bozkom. Krásne, hebké a hydratované pery sú konečne na dosah vďaka našej nepreberné ponuke balzamov, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Viete, že pleť v oblasti pier je extrémne tenká, a preto si zaslúžia špeciálnu starostlivosť? Od toho sú tu balzamy na pery. Tieto prípravky dokážu efektívne bojovať proti vysúšaniu a dodávajú perám absolútne neodolateľný vzhľad.

Multifunkčný balzamy na pery

Najčastejšími účinkami balzamov na pery sú dlhotrvajúca hydratácia a dôkladná výživa. Niektoré balzamy majú ale aj ochrannú funkciu a vďaka UV filtru pery chránia pred slnečným žiarením. Najčastejšie majú formu praktickej tyčinky, ktorú môžete mať neustále pri sebe, niektoré z nich sa pýšia aj lahodnou chuťou. Ak chcete svoje pery zvýrazniť, siahnite po balzamu na pery s farebným zafarbením alebo leskom. Vyberte si pre svoje pery ideálnu starostlivosť!

Tajomstvo krásnych pier odhalené

Ako by mal vyzerať skrášľujúci rituál pre vaše pery? Najskôr zo všetkého ich dôkladne odlíčte, a to buď odličovacím obrúskom, alebo čistiacim mliekom. V ďalšom kroku doprajte perám jemný peeling, ktorý pokožku pier perfektne vyhladí. Po peelingu vždy naneste vyživujúci alebo hydratačný balzam na pery. A keď sa chystáte von, rozhodne zvoľte balzam s ochranným faktorom, a chráňte tak svoje pery pred UV žiarením a ďalšími škodlivými vplyvmi.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest