Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka Rada
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Podľa veku

Odsávačky hlienov

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Odsávačky hlienov

Máte doma bábätko alebo batoľa, ktoré sa ešte samo nevysmrká? Uľahčite mu dýchanie v prípade prechladnutia, chrípky alebo iných respiračných ochorení správne vybranou odsávačkou hlienov. Vďaka tejto šikovnej pomôcke môžete predísť aj komplikáciám spojeným s detskou nádchou, akými sú napríklad bolestivé ušné infekcie.

Odsávanie hlienov u malého dieťaťa je dnes jednoduché a bezpečné

Na trhu sa vyskytujú rôzne typy odsávačiek hlienov. Manuálne sú obvykle menšie a jednoduchšie na použitie, zatiaľ čo elektrické majú viac funkcií, bývajú väčšie a drahšie. Používanie manuálnej, silikónovej odsávačky hlienov (bez BPA) je relatívne jednoduché. Najprv je potrebné dôkladne vyčistiť odsávačku aj nadstavec, ktorý sa vloží do nosa dieťaťa. Samotné odsávanie potom závisí od typu odsávačky. Dospelý buď stláča balónik, alebo pomáha dieťaťu od nahromadeného hlienu saním ústami, prostredníctvom druhého konca odsávačky. Je dôležité dodržovať hygienické pravidlá podľa návodu a zakaždým vymieňať nástavce, aby sa predišlo prenosu infekcie.

Užitočné tipy na použitie modernej odsávačky hlienov

Pred procesom umyte dieťaťu nos a tvár teplou vodou. Po odsatí hlienu odsávačku ihneď vyčistite a dezinfikujte. Pri manuálnej odsávačke si dajte pozor, aby ste nedostali do úst dieťaťa príliš veľa hlienov. Je dôležité odsávať postupne, aby sa vaša ratolesť cítila dobre. Nezabudnite dieťaťu po odsatí hlienu ponúknuť pitie alebo dojčenie, čo podporí uvoľnenie zvyškových hlienov z nošteka a pusinky.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest